Satıldı Scott S30 Speedster M Kadro

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında İsmail TARHAN tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İsmail TARHAN

İsmail TARHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Kadrom, maşası karbon olan Speedster S30 kadrodur. 54 boy yani M kadrodur. Furş takımı, kelepçesi ve kadro kulağı mevcuttur. Yol bisikleti toplamak için 2. el olarak almıştım. Fakat farklı bir projemden dolayı toplamaktan vazgeçtim. İlk sahibi de 100 Km civarı kullandıktan sonra yeni kadroya geçtiği için kullanmadığından bana satmıştı. Bu sebeple kadro sıfır gibidir. Bende hiç kullanılmamıştır. Resimlerde de görebilirsiniz çiziği bile yoktur. Sadece ilk sahibinin kullanımından kaynaklanan kablo değmesi sonucu ufak bir çizik vardır. Resminden de görebilirsiniz. Boşuna sıfır kadro alıp yüksek ücret ödemeyin.
    Kargosu tarafımca karşılanıp PTT kargo ile tüm Türkiye'ye gönderilir. Konya içi elden teslim edilebilir.
    Fiyat: 475 TL. Pazarlık yoktur.

İsmail TARHAN

Seviye:
    Rezerve edilmiştir.

İsmail TARHAN

Seviye:
    Urun satilmistir. Konu kilitlenebilir.

İlginizi Çekebilir

1917315_10156712026035253_5430136571405157378_n.jpg
Arkadaşlar biliyorsunuz ki sağlık raporu almak için hekiminize başvuruyorsunuz aslında bunların ne kadar önemli tetkikler olduğunu az kişi biliyordur birçok kişi formalite olarak görüyor, hekim...
2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
upload_2016-1-7_21-37-56.png
Dört yıl önce kalp ameliyatı olduğumda, hem ameliyat öncesinde hem de ameliyattan sonraki günlerde hemşirelerin düzenli olarak bende EKG ölçümleri yaptıklarını hatırlıyorum. Hastanede yattığım...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.