scott s 30

BF Okuru

Üye
Tepki
2
yeni topladığım s 30 'um bir kaç parça daha modifikasyon kaldı ama şu hali ile de sizinle paylaşmak istedim değiştirmeyi düşündüğüm parçalar ;daha hafif pedallar,daha hafif sele kelepçesi,gidon boğazım kargoda şu an ritchey vcs ama şu hali ilede gayet iyi bir ağırlığı var çünkü jant setim baya ağır 2100 gr falan var galiba 1600 gr civarı bir jant seti ile kg baya bir aşağı çekilebilir ama biraz tuzlu olacak sanırım .eveeeeet buyrun fotolaaaaar.....!

katkılarından dolayı fatih ertörün'e ,doruk bisiklet'e,aziz sırnaç'a,bora'ya teşekkür ederim.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Cahit Türk

Daimi Üye
Tepki
128
Bisiklet
Salcano
kazasız belasız güle güle kullanın.

bu arada fotolar için teşekkür eden olmamış, bu güzel fotolara teşekkür edilmez mi ya..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@CENGİZ.ÖKSÜZ

Teşekkür ederim dileğiniz için !
Foto yüklemede bir problem vardı da o yüzden henüz yeni görünmeye başladı o yüzdendir.

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
Ellerimize sağlık :)
Güle güle kullanın Recep Bey.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Fatih Ertörün

teşekkür ederim fatih bey ilgi ve alakanızdan ötürü elinize sağlık!

alper öztürk

Aktif Üye
Tepki
79
Çok güzel bir bisiklet yaw :) ağırlığıda fena sayılmaz. Güle güle kullanın :)

İsmail ŞEN

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Corratec
Çok güzel görünüyor.Hayırlı olsun.İyi günlerde kazasız, belasız kullanmanız dileğiyle.Çukurlar ve yolla parelel olan mazgallara dikkat ;)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Güle güle kullanın. Böyle bisikletleri görünce yol bisikletine geçesim geliyor. :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Deniz Gökhan Tezcan

teşekkürler ! valla herkesin bir tutkusu var benimde yol bisikleti mtb de kullandım ama mtb'den zevk almıyorum , bence bunu bir denemelisiniz belkide sizde de bir tutku haline gelebilir...

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Gule gule kullanin Recep bey, cok guzel.

Sram Turkiyede pek bilinmiyor o yuzden insanlar pek olumlu gozle bakmiyor. Aslinda Sram benim favorim, kendisini ispatladi, yabanci forumlarda goruyorum ustunde 50.000 mil olan Sram setleri yeni kadrolarina geciriyor profesyonel anlamda bisiklete binen kisiler. Yeni Rival set, Ultegra setten daha hafif ve cok daha ucuz. Sram Rival, Force ve tabiiki Red serileri problemsizlik, uzun omur, ayar tutma konularinda olumlu puanlar topluyor. Apex kismen yeni oldugu icin pek bilinmiyor.

• Beğen
Tepkiler: Recep TOPAL

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ozzgurr

teşekkür ederim ;evet sram'den ziyade shimano'ya daha çok güveniliyor ve daha çok kullanılıyor türkiyede ama bence dediğiniz gibi rüştünü ispatlamış bir marka bence ve ayrıca türkiye master'lar şampiyonu arkadaşım turgay germen'de bu setle yarıştı ve memnun olduğunu söyledi bende şimdilik memnunum bir şey söylemek için benim için henüz erken de olsa ,dediğiniz gibi hem daha ucuz hem daha hafif bir set ve geçişleride hoşuma gitti açıkçası daha hızlı shimano'ya göre , ve gayet te şık duruyor fren vites kolları hem kablosuz ve tutacak yerleri elime tam oturuyor...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ben mtb alanında Shimano ile Sram'ı karşılaştırmıştım. Belki siz de yol bisikletinde karşılaştırırsınız. :)
Benim konu burada: (link)

eray akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
160
çok tatlı bir bisiklet olmuş. Yol bisikleti binmiyorum ama gerçekten ilgi çekici bir bisiklet olmuş. kazasız belasız bol pedallar... ;)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Deniz Gökhan Tezcan

evet ilk düşüncelerim olumlu şimdilik bir süre kullanıp anlamam gerek aradaki farkı !

hakan70

Aktif Üye
Tepki
28
olmamiş sat gitsin yarışlarıda bırak...

sen bizi geçicek sin artık anlaşılan
rakibin hakan.. HAYIRLI OLSUN KAZASIZ SÜRÜŞLER

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@İlyas ŞANLI

teşekkür ederim !inşallah düşündüğünüzü bir gün uygularsınız tavsiye ederim keyfine doyamadım çok güzel oldu bisiklet valla maşallah...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@hakan70

sağolasın abicim sanada kazasız sürüşler !ya sende beni gözünde fazla büyüttün :) herkesi geçerim seni asla:)

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
Çok sexi olmuş..orantılı toparlanmış..boll pedallarrr