Scott Ozon Kullanan Var Mı?

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Scott Ozon marka lastiği kullanan var mı? Çamur, kar, buz, taşlı orman yolu, düz yol performansı nasıl? Bu konuda bilgi bekliyorum..

Scudo

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Bu konuda bilgi bekliyorum. İnternette bu lastiğin ağırlığına dair de bilgi bulamıyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ben kullanıyorum, agırlıgı hakkında kesın bılgıyı yazlık lastık takarken cıkarınca tartar soylerım ancak nette 580gr oldugu yazıyor, yol tutusu super.Kısın ozellıkle sorunsuz, buzda,karda harıka surusu var.Ancak asfaltta yoruyor kıs ve arazı kullanımı ıcın cok ıyı.

alper15

Üye
Tepki
18
hiç düşünme :(
1- cok yumusak
2- atlayışlarda aman dedirtecek kadar kötü
3-asfaltta bi okdar yorucu bi lastik scottların üstünde geln stock lastiktir uzak durun derim

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Ben de kullanıyorum, çok mennunum ama topicin tarihine bakıverelim lütfen :)

arda22

Aktif Üye
Tepki
80
dün çamurda kullanma fırsatım oldu
çamurda yol tutuş ve hakimiyet çok iyi, çamur sonrası asfaltta çamurları yukarı da sıçratmıyor
inşallah kısa süre içinde kardaki performansını da görürüz (meteorolojiye göre haftaya bütün yurtta hava soğuyacakmış)

• Beğen
Tepkiler: Şerif Şentürk

Ercx

Aktif Üye
Tepki
37
özellikle asfaltta konforu kötü, arkadaşların dediği gibi çok yoruyor ayrıca 3 ayda arka lastikteki dişler bariz bir şekilde eridi (haftada 100kmden fazla asfalt yapmadığım halde. 10 yaşında olmadığım için kaydırma huyum da yok. ama arazide mükemmel bir tutuşu var.