Scott Karbon Yol Maşası

MUSTAFA ŞAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
Scott Karbon Yol Maşası 475 gr.
Borusu 20.5 cm.
Fiyatı... 150 YTL
Tlf:0 535 5656995

(link)

(link)

Scudo

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
sevgili mustafa kardeşimin sattığı maşa çok güzel 4- 4lük bir maşadır. ama oversize 'dir yani oversize kadro uyumludur yazmayı unutmuş üst boru normalden kalındır . mustafacım saygılar .

gökhan öztürk

Daimi Üye
Tepki
9
ben maşayı soktüm de nasıl anlıcam acaba ovirsiz olup olmucanı soylerömısıniz

MUSTAFA ŞAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
@giant

Gözünden kaçmıyor Bülent. Evet boru Oversize dır. Teşekkür ederim.

MUSTAFA ŞAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
@gökhan öztürk

Boru çapını ölçüp bize bildirirsen oversize olup olmadığını sana söyleyebiliriz.

sGonzales

Forum Demirbaşı
Tepki
462
Maşa Satışa koyduğun Afd 409 yol kadrosuna uyuyormu acaba??

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@sGonzales

selam ahmet ben söylim malesef uymaz uysa dehşet olurdu ama o kadroya mustafa zaten karbon maşa veriyor time model ve dik açılı o maşadan elime geçti hafif ve çok kaliteli tavsiye ederim yol olayını bırakmasaydım zaten bu malzemeler şimdi bendeydi saygılar

sGonzales

Forum Demirbaşı
Tepki
462
@Bülent ÖZER

Teşekkürler Bülent abi evet dediğin gibi olsaydı dehşet olurdu :( Markada uyuyor.
Time de güzel ama dik maşa bildiğin gibi yoldaki sarsıntıları direkt omuzlara veriyor eğimli maşa o sarsıntının omuzlara gitmesini birazdaha engelliyor ama zaten bizde çok prof olmadığımız için gerekte yokta ama olsaydı çok güzel olacaktı.

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@sGonzales

selam ahmet dik maşa sanıldığı gibi değil aslında. eğimli maşada açı bacaklarda verilmiş ,dik maşada ise açı şaft borusunun dibinde verilmiş yani aslında dik maşada açılıdır ve zaten amortisörsüz her maşa sarsıntıyı verir. dik maşa ile yada açısı az olan maşa ile daha güzel yokuş ve sprint yapıldığını bizzat biliyorum saygılar dostum

OnurCalp

Daimi Üye
Tepki
22
Konu hala guncelmı ? yol masası arıyorum ben benımkı catladı da :)

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@OnurCalp

ben mustafanın yerine konuşim o her zaman giremiyebilir.kendisinde çeşitli yol maşaları mevcuttur. karbon, alu, cro-mo bu bölümü inceleresen fotolarıda görürsün biraz arka sayfalarda olması lazım hem uygun hemde kaliteli maşalar mevcuttur kendisinde. saygılar

OnurCalp

Daimi Üye
Tepki
22
Arka sayfaları aradım fakat ıstedıgım gıbı uygun bır masa bulamadım.Tesekkurler.
BU arada aradıgım masanın çatallları yassı ve uzun olursa sevınırım.
Saygılar..

sGonzales

Forum Demirbaşı
Tepki
462
@Bülent ÖZER

Evet abi haklısın uokuş ve siprinte diğeceğim yok o konularda dik maşa uygun ama tabi yokuşta arka maşanında farkı oluyor ve benim bisiklet kesinlikle yokuş bisikleti değil biraz uzun. aslında ihtiyacım yok ama aradığım gibi bişey bulamassam önümüzdeki ay kadro ile düşenebilirim.