İptal Edildi Scott gambler 20 best downhİll bİke

Konu, 'İkinci El Freeride/Street/DH Bisikleti - Yedek Prç' kısmında Uğur Vural tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Uğur Vural

Uğur Vural Forum Bağımlısı

Seviye:
    PROFOSYONEL 2011 MODEL TEMİZ DOWNHİLL BİSİKLET.
    KADRO BOYU:18.0-18.5 İNÇ OLUP aliminyum kadrodur çok çoooook sağlam çoooook havalı SCOTT FİRMASININ İNİŞ BİSİKLETLERİ İÇİN İKİ ÖLÇÜ ÇIKARMIŞ OLU ÖLÇÜLERDEN BİRİ S DİĞERİDE L DİR BENDEKİ KADRO S TİR BOYU SCOTT FİRMASININ GAMBLER MODELİ İÇİN 165 İLE 190 BOYU OLANLARA İDEAL ÖLÇÜSÜDÜR.BENİM BOYUM 1.83Gambler Alloy 7005 hydroformed tubing DH geometry / Adjustable headtube for 11/8 and 1.5" / ISCG & ISCG05 tabs / IDS interchangeable Dropout with 12mm thru axle 190-230mm travel
    ÖN AMORTİSÖR:ROCKSHOX BOXXER RC KG 203MM MÜKEMMEL ESNEME TAM KİTLEMERockShox Boxxer RC / Coil oil Rebound adjustable / Maxle Lite DH 20mm Alloy steerer / 203mm travel
    ORTA AMORTİSÖR: Fox Van RC 200mm mükemmellllll ötesi birde kadroda 230-210-190 mm esneme noktaları saayesinde üç ayarlı yaylanma
    FREN:SHİMANO ÖZEL SERİ BEYAZ
    LASTİKLER : Schwalbe Downhill Wicked Will 26x2,35 MAXXİS V2,50
    AYNA KOL: Truvativ Husselfelt DH 1.1 32t DOWNHİLL BİSİKLETLER ,İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞ AYNA KOL AYNA KOL SIFIRDIR
    RUBLE:9 LU DEORE XT
    ARKA VİTES:SHİMANO tiegra NEDENMİ ÇÜNKÜ İNİŞTE KISA BACAK HER ZAMAN AVANTAJ O YÜZDEN ORJİNALİ OLAN AVİDLE DEĞİŞTİRDİM
    JANT: Alex FR 32 32HSeatpost: Scott RC 01-06 34,9mm
    SELE:pRO
    NOT:BİSİKLETTTE HİÇBİR HATA YOKTUR GELİP GÖRÜLEBİLİR FİYATTA FAZLA BİR İNDİRİM YAPILMAZ BU BİSİKLETTLE İNEMEYECEĞİNİZ YER YOK.KEYİF ÖTESİ HARİKA BİR BİSİKLET-
    BİSİKLET İÇİN İSTEDİĞİM ÜCRET 6000 TL DİR

İLTİŞİM İÇİN LÜTFEN 530 457 31 32 NOLU TELEFONDAN GÖRÜŞELİM TEŞEKKÜRLER
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Uğur Vural

Seviye:
    i,lan güncel

Uğur Vural

Seviye:
    ilan güncel

Uğur Vural

Seviye:
    fiyat 4800 tl olorak günceldir

5. Abdullah Çalı

Abdullah Çalı Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    merhaba mesaj attım

6. samet yoruk

samet yoruk Üye

Seviye:
    uğur abi ilan güncelmi.?

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-17-20.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
forearms-on-bars.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
20170411_091317.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.