Scott E70 fox maşalı

Şafak Atilla Akpınar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.587
Bisiklet
Trek
Bisikletim gereken lüzum üzerine satılıktır. Elimde mevcut olan param yetmediği için bisikletimi satıp üstüne biraz daha biriktirim yol bisikleti almak istiyorum.

Bisikletin genelini ilgilendiren bilgiler;
*2009 Eylül ayında satın alınmıştır.
*M(medium) boydur.
*11 kg civarıdır. Değiştirilen fox maşa ile dahildir.
*2100 km yol alınmıştır.
*2 kere zincir değiştirilmiştir.Son zincir Nisan ayının başında Xt olarak mevcut hale gelmiştir.Ruble temizdir.
*Lastiklerinin hamuru kalın olmadığı için arkada ki aşınma ilerlemiştir.Önde ki aşınma ise %30 lardadır.
*Alan arkadaşın değiştireceği sadece arka lastik ve ve gidonda ki elciklerdir.
*Scott Kadro koruyucusu mevcuttur(resimlerde gözükmediği için belirtiyorum)

Bisikletin ekipmanı ilgili bilgiler;
* Maşamız Aralık ayında fox maşa olarak değiştirildi.Ankaranın havasından zaten kışında pedallamak pek mümkün olmadığı için pek kullanılmamıştır.Çizik ve darbesi mevcut değildir.
*Frenler hidroliktir.

Bunun dışındaki bilgileri de (link) Linkten göz atabilirsiniz.

İstenilen fiyat ise 2.150 liradır.
*Komple kredi kartı çektirebiliriz.
*Ankara dışında alıcı çıkan olursa bisiklet ile alıcının şehrine gidip elden teslimde yapılabilir.Aklıma şu an gelen başka bi fikir gelmiyor ama alıcı arkadaşa kolaylık sağlanır.
* safak_akpnar7@hotmail.com 0543 811 42 60 mail ve numaradan ulaşabilirler.

http://i41.tinypic.com/domihu.jpg

http://i43.tinypic.com/5062x4.jpg

http://i43.tinypic.com/t65nxj.jpg

http://i41.tinypic.com/oidv2x.jpg

Scudo

ömer yayla

Daimi Üye
Tepki
75
hocam parça satışı olucakmı acaba kadro ve maşayı almayı düşünüyorum arı ayrı fiyatlar ne olur kadro:? maşa:?

Şafak Atilla Akpınar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.587
Bisiklet
Trek
En sonnn düşündüğüm şekil o ama daha o aşamaya var :)bütünüyle satmayı deniycem.

Up olsun bu şekilde,günceldir beyler bayanlar

Msn adresinde ekliyip konuşabilir veya daha detaylı foto isterseniz paylaşabilirim.

ve şunuda eklemek istiyorum kimse bisiklet satışını başka şehirlerde elden yapmaz ama ben geleceğimi belirttim. Benm için hem farklılık olur yeni bi yer görmüş olurum hemde güvenilir olur kargo parası derdide olmaz alıcı veya satıcıya

Barış TOPÇU

Forum Demirbaşı
Tepki
323
bisiklet çok güzel özellikle jant seti ve maşa :) yokuş aşşağı bende silik lastik olmasına rağmen şafak abiye yetişemedim ne kadar tepinsemde :) akıyor bisiklet maşşallah :D

Şafak Atilla Akpınar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.587
Bisiklet
Trek
Sağolun Recep bey Alacak arkadaş sadece arka lastiği ve elcikleri değiştirmesi yeterli olucaktır.Onun dışında zaten bu bisikletin sürekli bakımını yapmışımdır.

Sağol Barışım güzel akıcılığı var :D

Şafak Atilla Akpınar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.587
Bisiklet
Trek
Şu an düşünmüyorum Vedat bey bir süre kadar böyle komple satışını tamamlamaya çalışcam.Telefonunuzu not olarak aldım.Luzüm üzerine ararım :) sağolun

Şafak Atilla Akpınar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.587
Bisiklet
Trek
Güncelldirr

Birde arkadaşlar mesaj çekenler oluyor tek olarak kadro veya maşa talebiniz oluyor sizlere burdan cvp vermek istiyorum.Tek satış şu an için gündemimde değil kusura bakmayın :(

Aydın US

Forum Bağımlısı
Tepki
228
Bisiklet
Scott
İlanı günde bir kez günceleme hakkınız vardır.

erhanerbiş

Daimi Üye
Tepki
1
kardeş fiyat sonmu deore sistem var galiba üzerinde. tam ayrıntılıı foto ve açıklamalarını yaparan hem senin için hemde ilgilenen arkadaşlar için iyi olur diye düşünüyorum

mertcan gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
513
gerçekten hayallerimi süsleyen bir bisiklet keşke imkanım olsaydı ve alabilseydim :(