Scott compatible handlebar stem (scott uyumlu tercihan açı ayarlı gidon boğazı)

laciverti

Forum Demirbaşı
Tepki
588
Bisiklet
Cannondale
Scott compatible handlebar stem ( scott uyumlu boğaz)
Scott sub 20 bisikletimi tur bisikleti haline getirmek amaçlı bir kelebek gidon ve açı ayarlı amoeba boğaz aldım. Çok işlevsel bir boğaz, ancak scott' ların alın borusu dış kılıfında öne doğru bir çıkıntı var ( kendi orjinal boğazında da bunu içine alan yiv var) bu nedenle bu "handlebar stem" scott' uma uymadı. ( dış kılıfı çıkarıp yapmayı düşündüm , ancak olmadı , spacer tarzı çıkıntısız bir kılıfla olabilir sanıyorum, bu ölçülerde kılıf ( önü çıkıntısız) bulunur mu?

Asıl soru bu çıkıntıyı içine alacak yivi olan bir boğaz var mı? Açı ayarlı ya da ciddi açılı olması tercihim.

Kelebek gidon ölçüsü 24.1, bu nedenle scott' un boğazını kullanamıyorum, scott gidonum 31.8. ölçüde, bir çözümde kelebek gidonumu kalınlaştırmak olabilir. Bu konuda deneyimi olan var mı?

Ama gidonu yükseltmeyi de istediğimden açılı ve daha iyisi açı ayarlı olmalı boğaz.

bir çözüm de tornada yiv açmak boğazın ön iç cidarına.Deneyen var mı?

Amoeba boğaz boşa gitmedi. Onu Corratec motion bisikletimde kullandım. Gidonu oldukça aşağıda kullanıyordum 2008 den bu yana , bu boğaz ile yükselttim ve uzun bir tura çıktım. Çok rahat bir sürüş oldu.
Bu boğazı öneririm gereksinimi olana.Malzeme kaliteli ve parasını hakediyor. (Ama Ameoba kelebek gidon iyi değil, Enes uzun uzun anlatmıştı, el açıları uygun değil)

Modolo kelebek gidonu henüz kullanamadığım için yorum yok.

Scott uyumlu boğaz ne önerirsiniz?( maşa borusu 26.8)

Dostlukla.

Scudo