scott aed pro

Serkan Kes

Forum Demirbaşı
Tepki
200
kadro 59 cm scott aed pro
aynakol ve arka değiştirici ultegra
göbekler quando
cantlar rigida rs 820
vites-fren kolları, ruble,frenler 105.
hg-53 zincir
selle italia flite 165gr sele(karbon ve titanyum bacaklı)
scott comp gidon boynu,vitra gidon, uno s 3 ralph sele borusu
continantal ultra 2000 lastikler
paslanmaz inox teller
fiyat 1000 ytl
kargo bana aittir.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bence ilan verilirken vuruk çizik eyik yamuk yanları yani ksurlu durumları belirtirseniz önceden daha salkılı satış yapabilirsiniz.

MUSTAFA ŞAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
@treks

Kadro ilk bende idi. Oradaki vuruk Avusturyadan gelirken, diğer kadrolarla bir arada geldiğinden olmuştur. Kesinlikle düşme filan değil. Kadroyu tarttım 1420 gram gelmişti. Satıcı arkadaşımız birde bisikletin toplam ağırlığını yazarsa daha çabuk satar sanırım. Birde kadronun boyu 59 olmaması lazım ben 56 cm ölçmüştüm. Orta mil merkezinden orta profil hizasından üst yatay profilin üst kısmına kadar ölçmüştüm. İyi forumlar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
peki sizde iken kulandınızmı kulandı iseniz boyunuz kaç acaba ben düşünüyorum fakat çok büyük benim için gözüküyor sizin boyunuz kaç cm acaba

Serkan Kes

Forum Demirbaşı
Tepki
200
fotoda göründüğü için ekstradan yazmadım eger saklamak isteseydim oranın fotosunu çekmeden ilanı koyardım. bende göbek ortasından sele kelepçesinin takıldıgı yere kadar ölçtüm. benim boyum 185 cm.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@addict

Öyle olsa bile resimden ezik olduğunu görmeyip kadroyu satın aldıktan sonra ezik olduğunu gören insan hayal kırıklığına uğrayabilir. Resimde net bir şekilde bile görünüyor olsa, herhangi bir almayı düşünen arkadaşın görmesini beklemeden "kadronun şu kısmında hafif ezik var" diye bildirmeniz sizin samimi ve inceliğinizi göstereceğinden size olan güven duygusunun daha çok pekişmesine sebep olacaktır. Sakın beni yanlış anlayıp kızmayın. Bu benim kişisel görüşüm. İlginize şimdiden teşekkür eder, iyi satışlar dilerim.

MUSTAFA ŞAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
@canyon

Hayır ben kadroyu toplamadım. Kadro olarak sattım. Benim boyum 172. bu bisiklet 175-185 cm arası boyu olanlar için idealdir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
anladım benim boya uymuyor arayışa devam edicez arkadaş sizede hayırlı müşteriler olsun inşallah

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
bu kadro 1.80 ve üzeri için uygun. hatta 1.80 e bile büyük gelir 1.85.1.90 civarı uygun dur.sonra üstüne binice çok büyük demeyin. bisiklet güzel o ayrı bir konu hayırlı satışlar.

rcw

Üye
Tepki
7
bisikletin kilosunu göremedim yazmadıysanız nekadar acaba?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
inan çok güzel bir uygun yani fiyatı var şu kadro ölçüsü işte yoksa anında alıcaktım of ya ne yapalım nasip işte gene böyle uygun güzel bisiklet olursa ilgilenebilirim 54 yada 55 kadro teşekeür hayırlı satışlar