Scott a teşekkür

Tepki
18
Scott marka bisiklet ;
2 sene önce başka marka bisikletime sele almak için Erdoğanlar bisiklete uğradığımda şirket sahibi Lütfü bey ve yardımcısı Seyhan bey ile tanışma ve Scott marka bisikletleri görme fırsatı bulmuştum . her ikisi de öyle ilgiliydi ki , sele alma ile başlayan süreç Scott bisiklet ve daha sonra da jantıydı , teliydi, göbeğiydi, lastiğiydi, aynakoluydu derken bir de baktım Erdoğanlar bisikletin müdavimi olmuşum . ancak burada bitmedi. Bisikletimin kadrosuna Scott sticker yapıştırmak için Scott usa ya bir mail göndererek sticker göndermelerini istedim. Bugün firmanın distribütörü sn. Erol Özbey mobil telefonumdan arayarak - talebimin Scott Amerika tarafından kendisine iletildiğini ve Ankara’da Erdoğanlar bisiklette talep ettiğim sticker ın hazır olduğunu bildirdi. Arada yılbaşı tatili de olmasına karşın Scott Amerika’ya ilettiğim sıradan bir sticker talebim 4 gün içinde karşılanmıştı teşekkürler Scott . 2006 yılında dünya devlerinden olduğu söylenen ..n. markasının en üst seri 40 inch lcd televizyonunu 7.500 TL ye almıştım daha sonra yaşadığım sorunla ilgili haklı televizyon değiştirme talebim ..n. tarafından kabul edilmedi firma öylesine direttti ki mahkemede de kaybettim. Haklıydım yılmadım geçenlerde Japon büyükelçiliği’ne tüm belgelerin fotokopisini içeren bir dosya gönderdim .hala cevap yok . bir tarafta Scott ,marka nasıl olunura , diğer tarafta da . . n . müşteri nasıl canından bezdirilir ve kaybedilire çok güzel örnek . bunları neden mi paylaşıyorum ? 55 yaşındayım unutmayınız ki ürünü satarken herkes yüzünüze güler asıl sorun teker patladığında yaşayacaklarınızdır. Ben büyüğüm demekle büyük olunmuyor büyüklük sorunları çözmedeki duyarlılıktadır bu nedenle Scott a teşekkürler . tüm bisiklet severlere sağlıklı mutlu nice güzel günler
:)

Scudo

ocanakci

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Lapierre
gerçekten hem scott hem de erdoğanlara çok çok teşekkürler...