Satıldı Scott 30 56 Kadro

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında erden sağbili tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. erden sağbili

erden sağbili Aktif Üye

Seviye:
    BİSİKLET SIFIR GİBİ OLUP TİAGRA SET VAR ÖN VİTES ULTEGRADIR .39 *52 AYNAKOL VARDIR.WHR 500 JANTLAR .GP 4000 LASTİKLER .FİZİK SELE .TRUVATİV SELE BORUSU .RITCHEY WCS GİDON BOGAZI .GUİZZO ANATOMİC 47 CM GİDON SRAM KARBON GİDON BANDI BİSİKLET TEMİZ OLUP YARIS KOSMAMISTIR MALZEMELER SIFIR ALINMISTIR ES DEGER YARIS BİSİKLETİ İLE TAKAS EDİLİR PARCA SATISI YOKTUR.KM VE PEDALLAR DAHİ DEĞİLDİR .FİYAT :1,600 AZ DA OLSA PAZARLIK VARDIR.

İlginizi Çekebilir

1244553839068-76k4h8ffnxp0-630-354.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
Ekran Görüntüsü (7).png
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
20150423_155512.jpg
Merhaba arkadaslar, bugun 2 saatlik bi antreman yaptim 110-140 arasi gezindim nabzim sona dogru zorladim kendimi zamana karsi moduna gecip sonrada sprint attim hesaplarimag ore max. Nabzim 199...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.