Scot metrix 30

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında bekirişgör tarafından paylaşıldı.

1. bekirişgör

bekirişgör Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    forumda satılan scott metrix 30 bisikleti 800 tl'ye aldım. full acera set ve düz maşa. fakat maşanın modelini falan bilmiyorum. internetten baktığımda da bulamadım. bilen varsa link falan verebilir mi ?

yorumlarınızı bekliyorum iyi mi kötü mü?

2. halil halil

halil halil Forum Demirbaşı

Seviye:
    bekirişgör

bekirişgör Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bisiklet hakkında yorum bekliyorum. birkaç gün önce satın aldım. baya hoş gözüktü ve kullanırken de gayet güzel. diğer üyelerinde görüşlerini bilmek istedim. çok fazla göz önünde olmayan bi model olduğu için

İlginizi Çekebilir

upload_2017-3-5_12-28-7.png
Biliyorum "yol bisikletiyle yapılan en yüksek hız" gibi ilgi çekecek bir konu değil ama, ülkemizde, genetik kimlik yoluyla hangi spora yatkın olduğunuzu tespit eden bir firma var. Genetic Trainer...
maxresdefault.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
upload_2016-10-18_10-15-4.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...