Schwalbe Smart Sam Hakkında Bil Verir Misiniz

özer çankaya

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar Schwalbe Smart Sam 2.10 Kullanıyorum Arazi Şartlarında Nasıl Bir Lastiktir Bilgi Verir Misiniz Saygılar :)

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Önceden 2,10 Rocket Ron kullanıyordum diş yapıları yüzünden hep kaybetti, arazide ve asvaltta ben böyle berbat bir lastik görmedim, lakin smart sam için olumlu bir lastik olduğunu söyleyebilirim. Diş yapısı sebebiyle arazi için idealdir.

uur86

Üye
Tepki
2
(link) Sitesinden 23 kullanıcan 4.43 almış kendi MTb'de de kullanmış olarak gayet iyidir yanlız biraz pahalı lastiktir ucuza bulursanız kaçırmayın.

• Beğen
Tepkiler: özer çankaya

Engin YAĞIZ

Daimi Üye
Tepki
189
İsim
Engin YAĞIZ
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende Schwalbe Smart Sam 2.10 kullanıyorum yaklaşık 4 ay önce aldıgım sedona 731 ile beraber geldi gayet güzel bi lastik şuana kadar bi sorun çıkarmadı.
ama geçenlerde bişey farkettim arka lastigin büyük dişlerinin dip kısımlarında çatlama olmuş nedenini bilmiyorum ön lastiğide kontrol ettim bi sıkıntı yok ama arka lastikte çatlama var onu dışında birkaç defa arazide kullandım geyat iyi tutunuyo...

• Beğen
Tepkiler: özer çankaya

Can TOPCU

Üye
Tepki
7
İsim
Can Topcu
Bisiklet
Carraro
Tam anlamıyla arazi lastiği ben genelde yolda kullandım yapısı yumuşak olduğu için hafiften erimeye başladı yeterli hava olmassa en ufak dikende bile patlayabiliyorç