Schwalbe Marathon Supreme Evolution alınık

Konu, İkinci El Dağ Bisikleti - Yedek Parça kategorisinde Deloth tarafından 13 Kasım 2007 tarihinde paylaşıldı.

1. Deloth Üye

2. Baki Berk Kayalar Forum Bağımlısı

Bundan bende baharda almayı planlıyorum. Görüntüsü çok hoşuma gidiyor.

Deloth Üye

Günceldir...

Deloth Üye

Günceldir...

5. Fatih Buzgan Forum Bağımlısı

Yorum değil de yardımcı olmak amacıyla yazayım, bu lastiğin 2.elini bulmak mümkün değildir.Çünkü alanlar çok memnun olduklarından ve dayanıklı bir lastik olduğundan 2.elde satışta göremeyebilirsiniz.
    Sıfırını taksitle almayı düşünebilirsiniz.

Deloth Üye

Yardımınız için teşekkürler, ''tekerlekler'' bölümü altında konu başlığı açtığımda karar vermiştim bu lastiği almaya bildiğiniz gibi ve hazır indirim de varken Kaçkar Bisiklet'ten alacaktım; diğer dükkanlarına da sorarak geri döneceklerdi bana bulabilirilerse indirim dahilinde kalarak fakat kalmamış ellerinde.

Bu başlığı açarken de belirttiğiniz durumun farkındaydım aslında, ama daha ziyade arazi binişi yapan biskletçilerin elinde şu an kullanmadıkları, yaz gelince asfaltta kulanırım amacıyla saklı duran ve maddi sıkıntı vs. nedeniyle gözden çıkartabilecekleri bir çift vardır belki diye şansımı deniyeyim dedim :) Bu gidişle taksitle alacağım gibi görünmekte...

1. Daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedeflediğimizden dolayı, bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Bu sebeple çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.
    Duyuruyu Kapat