Schumi'nin kullandığı taksiye teklif yağıyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında lepidoptera tarafından paylaşıldı.

 1. lepidoptera

  lepidoptera Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  6 Kasım 2007
  Mesajlar:
  461
  Beğeniler:
  479
  Şehir:
  Samsun
  Seviye:
  Schumacher'in İtalya'daki bir randevuya yetişebilmek için kullandığı Türk taksi şoförü Tuncer Yılmaz'ın taksisine teklif yağıyor.

  Çeşitli medyalarda yayımlanan haberlerine göre, Schumacher hayranları, Yılmaz'ın taksisi için kendisine büyük ücretler teklif etti. Yılmaz'ın şu ana kadar 10 teklif aldığı kaydedildi.

  Schumi ve Türk taksici cezadan kurtuldu

  Coburg polis sözcüsü Ralf Wietasch, olayla ilgili yaptığı açıklamada, Yılmaz'ın tanık olarak ifadesinin alınacağını, ancak hız sınırının ihlal edildiği konusunda delil olmadığı için Schumacher'e ceza verilemeyeceğini belirtti.

  Schumacher'in İsviçre'de yaşadığına ve bu ülkeyle ceza bildirimlerinin iletilmesi konusunda da bir anlaşma bulunmadığına işaret eden Wietasch, Schumacher'in 100 kilometre hız tahdidi bulunan bir yolda yaklaşık 130 kilometre hızla gittiğinin tahmin edildiğini, bunun cezasının da fazla olmadığını, yanlış park etmek kadar küçük bir trafik ihlali anlamına geldiğini kaydetti.

  Sadece Yılmaz'ın, Schumacher'in trafikteki diğer araçları tehlikeye soktuğunu söylemesi durumunda ellerinde somut bir delil olabileceğini, ancak böyle bir şey olmadığını belirten Wietasch, Schumacher'in bir taksi kullanmasının yasak olduğunu, ancak aracı kullandığı süre içinde Yılmaz'ın taksi levhasını da kaldırdığını, böylece otomobilin normal bir araç haline geldiğini sözlerine ekledi

  (Alıntı)
   
  Baki Berk Kayalar bunu beğendi.