scale karbon almayı düşünüyorum

hknbykl

Daimi Üye
Tepki
269
Merhaba Ben İzmir den Hakan Baykal
Scott scale almayı düşünüyorum fakat hafiflik ve üzerindeki kompenent dolayısıyla 2007 scale 10 çok hoşuma gitti ama her güzelliğin bir bedeli olduğu gibi bunun da baya bir maliyeti var.(4600 Euro kadar.)Sizce karbon kadro için bu kadar para vermeye değer mi? Aynı kompenentlerin alüminyum kadrolu toplama olan bisikletle karbon olanı arasında 2 milyar fark var.Alüminyum kadrolu olan model aynı sürüş zevkini ve performansını verir mi?Benim gönlüm karbondan yana ama fiyatı baya düşünmeme sebeb oluyor.Bu konuda görüş ve önerilerinizi bekliyorum.Bir de 2008 scale 10 kadrosunda hmx,2007 de hmf yazıyor.2008 de xtr, 2007 de sram ve truvativin en üst modelleri ve terralogic fox var.Sizce sadece hmx karbon özelliği için 2008 alınır mı?

Scudo

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
İçinize sinecekse, maddi durumunuz karbon fiber bir Scale almayı kaldıracaksa alın derim. Scottların karbon fiber kadrolarının kalitesi tartışılamaz.. Bunu size en iyi Yeşil Bisiklet' ten Gürsel Abi anlatacaktır....

Gönlünüzden geleni yapın.. Alacağınız karardan pişman olmayacaksınızdır..

• Beğen
Tepkiler: hknbykl

cazgır

Forum Demirbaşı
Tepki
83
Bende 2007 scale kadro var. 2007ler hafif, fakat 2008lerinde teknolojisi en üst düzeyde(sağlamlık olarak sanırım). Kadroya 2000ytllik fark elbette değiyor. Tek sorun kadro çizilicek, bişey olucak korkusu:D

• Beğen
Tepkiler: N.Erdem TUGRAHAN

e_komz

Aktif Üye
Tepki
40
arkadaşlar bende aspect 50 almayı düşünüyorum. boyum çıplak ayakla 175 cm
bisikletin hangi boyunu almam uygun olur? (kullanım alanı arazi ve yol karışık)