Scale ama çanta taşıma yeri?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında melih3576 tarafından paylaşıldı.

1. melih3576

melih3576 Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar uzun süredir Scale kadro almak istiyordum ancak uzun seyehatlerde çanta taşımak için kadro uygun değilmiş.Bu kadroyu gerçektende çok istiyordum ancak artık yeni bir kadro bulmam gerekti.
    Bana önerebileceğiniz ve uzun seyahatlerde arka çatala çanta monte edebileceğim başka hangi kadroları önerirsiniz?Aspect serisi istemiyorum çünkü Scale serisi gibi atak değil.Önerilerinizi bekliyorum.

2. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Merhabalar. Scale kadro almaktan vaz gezmeyin hemen:) Sele borusuna monte edilen çanta taşıma aparatları var. Kadrodan bağımsız olarak takılıyor, ama taşıma kapasitesi biraz daha sınırlı sanıyorum. Bir araştırın derim. Scale ayarında yarış kadrolarında çanta ve yan ayak monte edilebilecek yuvalar olmuyor genellikle.

3. Taner Yavuz

Taner Yavuz Bisikletkolik

Seviye:
    Bende sele borusuna takılan bagajlardan var.Hızlı nick'ini kullanan arkadaşımız geçen hafta bu bagaj ileKaradeniz turuna çıktı.Otogarda karşıladığımda ,taşıdığı yükü bisikletten sökerken iki kişi zor arabanın bagajına attık.Gayet başarılı bence.Unutmadan seyahate çıkarsanız yanınıza yedek zincir ve iyi bir zincir sökme aleti de alın.Hızlı bu yüzden turu yarım bırakmak zorunda kaldı.9'lu sisteme uygun zinciri Trabzon'da bulamadı.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-6-24_11-17-2.png
Performans sürüşü yapanların yanıtını aradığı bir soru olsa gerek: Aslında, her şart altında mevcut durumumuzdan daha hızlı nasıl gidebiliriz diye de özetlenebilir. Benim düşüncem aynen şöyle:...
PicsArt_09-19-07.47.23.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
upload_2016-8-24_11-11-12.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...