scale 50 parça ağırlıkları yardım

Konu, 'Scott' kısmında Taner Rona tarafından paylaşıldı.

1. Taner Rona

Taner Rona Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    selamlar 2006 model scale 50 var elimde

kadro ve jant setinin ağirliğini bulamadım hiçbiyerde
    alesa taurus 2000 disc
    scale 50 M 2006 kadro ağirliklarini bilen varmı acaba

bide söyle bir site buldum
    http://weightweenies.starbike.com/listings/components.php?type=hardtailframes
    sitede 2006 model L scale 60 kadrosu için 1700 gr demiş bana çok az gibi geldi bir yanlışlık olmasın bende m scale 50 var 1700 den fazlaymış gibi gelio...

2. Samet Şenel

Samet Şenel Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Taner 1700 gram doğru bende tarttım eski kadromu o civarlarda,sen şu anda sadece çemberin markasını veriyorsun bize :) Teller,tel başları,göbekler ama tahmini olarak 2.2-2.4 civarı bir rakam çıkar senin jant setin. Ve son şey kafanı takma şöyle işlere,bin gez keyfini çıkar. Yavaş yavaş değişim yaparsın eksiklerini anlayıp.

İlginizi Çekebilir

2015-04-02 15.34.08.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
fatguysuffers.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2017-2-1_9-5-24.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...