sayın yolbisikleti kullanıcıları.

Crank Arm

Üye
Tepki
31
@Süleyman Uzunköprü

O bisiklet bianchi üretimi .. Yani Bianchinin fason üretimi. Sizinde bianchi düşmanlığınız enteresanmış bianchi de üretilen bir bisikletin üzerinde bianchi yazmayınca sorun etmiyorsunuz :)

Arkadaş o bisikleti beğenmiş kendisine yardımcı olmak adına alternatifini gösterdim. Fiyatı ile ilgili birşey söylemedim zaten arkadaşımız kendisi hesabını da pazarlığını da yapar, Kaldıki liste fiyatı ile piyasa fiyatının ve pazarlıklı fiyatının farklı olcağını herkes bilebilir.

Tavsiyem o ki bilmem ne markacı olmak veya bilmem ne markaya düşman olmak yerine akılcı olmaktır zamana durumuna ve fiyat kalite oranına bakmaktır

Eminimki bianchi ie kötü bir tecrübeniz vardır ama bu bianchi yi genel anlamda kötü yapmaz.. Avrupada pinarello kadar saygın ve tour de france de yıllardır kullanılacak kadar kaliteli bir markadır.

Scudo

Melih Bilen

Aktif Üye
Tepki
104
Arkadaşlar Ben de yol bisikleti tutkunuyum ama bu tutkumu ayda bir kere aldığım ingilizce yol bisikleti dergisiyle bastıramamaya başladım.Trek 1.2 almayı düşünüyorum ama çok param yok İstanbul'da ucuz bir yer biliyorsanız çok memnun olurum teşekkür ederim.

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
@Melih Bilen

o bısıkletı kadrosu ıcın tavsıye edebılırım sana ama dıger yandan donanımı ıcın tavsıye edemem cunku parası kadar degerlı degıl donanımları sonradan degıstırırım yukseltırım dersen alabılırsın.ne kadar butcen var

Tepki
2
Bu konu oldukça faydalı olmuş yeni başlayacak olanlar için. Uygun fiyata alınabilecek gerçek yol bisikleti kategorisinde bir kaç alternatif öğrenmiş olduk. Önerebileceğiniz başka marka ve model varsa lütfen paylaşın, biz de yola düşelim bu vesileyle.

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
sırf makul olsun dıye dusunmeyelım arkadaslar neyı ıstedıgımızı parca kadro olarak belırlıyelım butce ayarlaması beraberınde gelır.trek 1.5 1300 euro burada hadı yuzde 10 kırsınlar 1070 euro suan yanlız belırtmek ısterım bikeandoutdoor da kampnyalar mevcut bence cıddı dusunenler bır ugrasınlar

Tepki
2
Arkadaşlar şu an Bianchi'nin en ucuz yol bisikleti SLR 900 ve fiyatı 1.300 küsür TL mi? Bu Atala'yı nereden bulabiliriz? Yetkili satıcısı kim?

• Beğen
Tepkiler: suzunkopru