Yöneticilerin dikkatine...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sayın Bisikletforum kurucuları ve yöneticilerine

Kurmuş ve/veya yönetici olarak bulundugunuz (link) isimli web forumunda bir radyo kurulması mümkünmü.Eger bu mümkün olursa eminim çok güzel yararları olur.Bu hususta gereginin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla

Selçuk COŞKUN
Bisikletforum üyesi

Dilekçe tarzı olsun dedim hani ciddi olur falan diye ayrıca bu özellik çogu forumda yok bence güsel olur ha ne dersiniz bu konuda forum cafe de birde anket oluşturacagım :D:D :D :D

Scudo

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
radyo olursa hangi radyo olmalı ki? kimimiz rock sever kimimiz jazz kimimiz klasik hatta başka müzik türlerini seven de vardır siz nasıl düşündünüz merak ettim

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Litlle_Prince şöyle bir gerçek var ki (özellikle kişisel tercihler söz konusu olduğunda) herkesi memnun etmek isterseniz, hiç kimseyi memnun edemezsiniz. Bu yüzden her telden müzik çalmak bir radyo kanalında bence çok anlamsız. Önemli olan bir tarzdan müzik çalarken, aynı zamanda yakalanan tempoyu bozmayacak ve yavaş yavaş istenilen yöne kaymasını sağlayacak şekilde sıralanmış parçalar seçebilmek. Kaliteli bir radyo kanalı için bunlar önemli bence.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@HaliliOzturk

Bu konuda size büyük hak veriyorum radyo kurulduktan sonra bunların ayarlaması DJ ler tarafından yapılır.Sizin söylemek istediginizi iyi anladım. (tabi radyo kurulursa eger :D )

Özgür Dilaver

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Kron
Güzel bir fikir bencede müziğin türü önemli degil o kadar önemli olan bu ortamda birşeyleri paylaşmak

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
güzel bir fikir tebrik ederim önemli olan bisikletforumun ismini duyrmak degil mi neden olmasın ki?

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
halilcim bence söyle bir yöntem uygulasak iyi olurmu;bir anket yapalım genelde,ne tür müzik dinleniyo ona göre bir radyo kanalı kurulsa ii olur die düşünüyom....bu arada zaten böyle bir anket vardı galiba yanılmıyosam :rolleyes: :rolleyes:

T

Tuğrul

Misafir
Şu an için bir radyo kurulması mümkün değil.Ama ileride bir müzik yayını düşünülebilir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Tuğrul

Tuğrul abi olayı bitirmişsin söyleyecek bişi yok.Ama neden ileride neden şimdi degil yani en azından bu şekilde altyapısı oluşmaz mı sizce?.Ama neyse napalım sağlık olsun evet herşey bisikletforum için :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Evvela affınızı istiyorum,
Bu konu hakkında görüşler belirtilmişti ve konu bitmişti ancak bir şey daha söylemek istiyorum,
Bir program var tamamen ücretsiz ve bir çok kişinin DJ lik yapmasına olanak veriyor yani radyo hem ücretsiz hemde bir çok yöneticisi aynı anda olabiliyor eger isterseniz radyoda chat sayfasıda var tabi bu istege baglı eger müsade ederseniz BF FM adı altında birtane kurup görüşünüze sunabilirim eger uygun görürseniz ne ala,yayınıda kimi isterseniz o yapsın ben kurar şifreleri size veririm.Sizin yapmanız gereken tek şey radyo adı altında bir topic açmak olur.
Saygılarımla
Selçuk COŞKUN

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Merhaba

Fikriniz bence cok yenilikli cok güzel bir fikir ama biliyorsunuz radyo pek bisikletle ilgili bir sey değil.. olması zor değil sadece insanların buna uyum saglıyabilcekleri onemli. Tarz meseleside var mesela ben kişisel zevkimle Rock dan nefret ederim. o sarkıyı duydugum zaman uyuz olurum direk kapatırım vede mesela hip hop muzigini birisi sevmez kapatır gider..

Tüm mesele buda değil yenilikler her zaman onceliktirde.. Bu tip seyler Paylaşım , Chat , MP3 , Oyun , Arkadaşlık vb. gibi siteler icin kullanılıyor yani bisiklet forumun icerigi " Bisiklet " dir..

Her neyse umarım her acıdan güzel anlatabilmişimdir..

İyi Eglenceler..

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Jr.BMX

Peki fikrinize saygım sonsuz ama tur ve gezi duyuruları ve haberler yapılamaz mı? mesela biraz geniş düşünün

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
bence güzel bir fikir.yapılırsa iyi olur ancak yapılması pek kolay bir iş değil bu.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisikletforum kullanıcıları arasında arkadaşlık ve dostluk bagları çok iyi düzeyde bir kaç yıl sonra forumdaki arkadaşların tamamının yönetici olma ihitimali nedir :D :D :D :D

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
sence "forumdaki arkadaşların tamamının yönetici olma ihtimali var mıdır?" :D :D