Forum için öneriler

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
ben de sayfa açıldıktan sonra yavaşlama olmuyor(oluyorsa zaten işlemciden)ama bazen forum açılmıyor.

• Beğen
Tepkiler: sare
Scudo

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
açılmadığında yenile yapıyorum düzeliyor. bazen (çok nadir) sayfa görüntülenemiyor yazıyor. ama site açılışı makineyi baya kasıyo...

• Beğen
Tepkiler: nebileyimulan
T

Tuğrul

Misafir
@cazz

Evet nedenini bilen var :)

Arkadaşlar ,günün bazı saatlerinde server a aşırı yük geliyor.Online isem ,hemen server yöneticileriyle temasa geçip ,server a reset attırıyorum.Buda sorunun hemen düzelmesini sağlıyor.Ama eğer online değilsem bu süre biraz uzayabiliyor.
Maalesef bu tür sorunlar,büyük sitelerde ara sıra olabiliyor.
Bu sorunlar ,bizim elimizde olmasada üyelerimizden yine de özür dileriz.
anlayışınız için teşekkür ederiz.

Selamlar & Saygılar

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
@Tuğrul

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler
Özür dilemenize hiç gerek yok:)

cazz

Daimi Üye
Tepki
112
defalarca ikaz edilmesine rağmen hala bazı arkadaşlar resim koyarken boyuta dikkat etmiyorlar. bazı arkadaşların imza için koydukları resimlerde resim boyutuna uymamakta. kurala uymayan moderatör arkadaşlar bile var sanıyorum.dolayısı ile sayfalara göz atarken sağa sola çekiştirmek zorunda kalıyoruz. arkadaşlar daha dikkatli davranırlarsa göz zevkini bozmamış olurlar. foruma konulan resimlerin boyutu forum tarafından otomatik olarak düzeltilemez mi ? böyle bir alternatif yok mu? admin arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
bahsettiğiniz düzenlemeler için gerekli hazırlıklar bitmek üzere.

Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

emreden

Forum Demirbaşı
Tepki
288
Bisiklet
Corratec
merhabala,

bişi sorcam; neden acaba forma yazdığımız mesajlar üzerinde daha sonradan (istediğimiz zaman) değiştirmeler - düzenlemeler yapamıyoruz acaba?

sanki değişiklik yapabildiğimiz zaman daha güzel olur gibime geliyor ama tabiki nihayi karar siz sevgili yöneticilerimizin ;)

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Eğer senden sonra birileri yazmış ise sana atfen bir mesaj yazıldığı için editlemek etik değil...

ama bir değişiklik istersen konunun moderatörlerine özel mesaj ile değiştirmek istediğin halini yollarsın konunun akışında sorun yaratacak bir durum yok ise düzenleme yaparlar ;)

bir anlık öfke ile yazılan mesajları da istenildiği takdirde kullanıcı şu konuda şu şu mesajlarımın silinmesini talep ediyorum diye hem konuya mesaj atar ve-veya moderatör ve yöneticilere mesaj atar verilecek karar ile silinir...

Saygılar

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
Arkadaşlar Selam,

Fotolarımızın altında üye,yeni üye,forum bağımlısı vs .. gibi ibareler var hani diyorum bunlar zaman içerisindemi değişiyor yoksa nasıl bir durumdur aydınlatırsanız sevinirim . . .Teşekkürler

Tolga Gürgün

• Beğen

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Gürgün arkadaşım merhaba.
Bu sorduğun adlandırmalar, üyenin yazdığı mesaj saysına göre değişiyor. mesaj sayın çoğaldıkça, üye yıldızı çoğalıp bir üst kademe ismini alıyor.
Benim bildiğim bu.

Sevgi ve selamlarımla.

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
Ender Bey cim Selam çok teşekkürler bilgi için bende diyorum aylardır forumdayım hani nerdeyse bağımlısıyım diyelim fakat fazla yorum ve mesaj atmamam sebebiyle ki bir türlü rütbe artışım olmamakta imiş :)))

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
ben birşey paylaşmak istiyorum.. bazı forumcuların puanları düşük ve fazla yorum olayına girmemişler ve aktif üyeler....
keza arkadaşımız aktf kullanıcıyım ama durumum aynı diyor?

buradaki sistematiği anlatacak bir yetkili varsa çok memnun olurum ben de:)

• Beğen

mutu88

Daimi Üye
Tepki
181
Bence sadece yazdığı mesaj sayısıyla değişmiyor. İlave olarak puanı da önemli
ya da sadece puana göre:)
tam olarak ben de bilmiyorum

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
@cobike

Merhabalar;

Forumlarımızda aşağı yukarı bütün bilgi-paylaşım forumlarında olduğu gibi "ÜNVANLAR" mesaj adedine göre değişmekte ve ünvan sistemi üye oluş tarihine göre değil de mesaj adedine göre değişmektedir.Aktifliğin reel göstergeside budur.Kişilerin mesaj adetleri aktifliklerini doğrudan ortaya koyduğundan mekanizma sağlamdır.(Abartılı,gereksiz,sadece ünvan arttırmak için atılan mesajlar hariç ki zaten Bisikletforum gibi bir ortamda buna yöneticiler olarak müsade etmiyoruz)

Puanı düşük ve sizin deyiminizle yorum olayına fazla girmeyen üyelerimiz ise bu anlamda malesef ve doğal olarak aktif üye sınıfında olamıyorlar.

Diğer taraftan üyelerimizin üye oluş tarihlerine,mesaj adetlerine,paylaşımları neticesinde aldıkları veya verdikleri değerlendirmelere göre artan bir "PUANLAMA" sistemimiz de mevcut.Sistem içinde alınan artı veya eksi puanlar da bir üyenin forum içerisindeki aktifliğini değerlendirmekte bir kıstas olabilir.

Saygılarımla.

• Beğen
Tepkiler: Ozge Deniz ve sare

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
Bu sistemi hiç bir forumda beğenemedim. Sadece mesaj sayısı için foruma yazı yazan insanlar bu sistemi gereksiz yere kullanıyor. Ama burada gereksiz mesaj atan yok neyse ki :D

evrenolb

Aktif Üye
Tepki
71
Arkadaşlar,

Dün ve bugün aralıklarla foruma ulaşmak istediğimde database hatası veriyor. Birkaç saat sonra ulaşılabildiinde hiçbir arkadaşın bu konuda yazmamasından şüphelendim. Bu benim bağlantıma has bir problem mi?

Teşekkürler
Bulent