Sauntour xct

Bicyle

Aktif Üye
Tepki
35
Bisiklet
Salcano
Herkeze iyi bayramlar arkadaslar bisikletime maşa almaya karar verdim ve erdoganlar bisiklete xct masa buldum size 4 sorum olucak bir site guvenilirmi ilk alisverisim olucak iki maşa nasil fiyat performans urunumu uc bu salcano impetus kadrosuna uyarmı ustunde dart iki masa var eger olumlu cevap alirsam masayi bugun sipariş vermeyi dusunuyorum birde
kadromda sele kelepcesinin 2 cm altinda ufak bir catlak var zarari olurmu ne gibi onlem alabilirim yardimci olan herkese tesekurler şeker tatdında bir bayram geçirmeniz dileğiyle Screenshot_2015-07-17-14-42-06.png

Scudo
Tepki
770
İsim
Çağlar ç
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Erdoğanlar bisiklet gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir bisikletçidir. Maşa hakkında şunu söyleyebilirim XCT, Suntour markasının yaylı maşalarda giriş seviyesi bir modelidir. Dart 2 kullanmadığım için bir kıyaslama yapamam. XCT nin bir üstünde XCM onun bir üstünde de XCR modelleri var.

Eğer kadronuz 1'' furşa sahipse maşa uymayacaktır. Başka model maşalara bakmanız gerekir. Bir bisikletçiye sorarak öğrenebilirsiniz, veya forumda daha önce bu bisikleti kullananlar olduysa umarım yardımcı olurlar.

Çatlağın ne durumda olduğunu bilmeden bir yorum yapmak zor açıkçası. Sele borusunu gereğinden fazla uzun kullanıyorsanız bu yüzden çatlamış olabilir. Kadroyu çok zorlayan hareketler yapmadıkça sizi bir süre daha idare edecektir ancak zamanla titreşimlerden vs.. çatlak büyüyebilir. Kaynak yaptırabilirsiniz diye düşünüyorum. Sele kelepçesini de çok fazla sıkmamanız gerek, aksi durumda kadroya kesme mukavemeti uygulanacağından söz konusu çatlaklar meydana gelebilir.

Bildiklerim bunlar, iyi forumlar, iyi bayramlar :)

• Beğen
Tepkiler: Bicyle

maviox

Aktif Üye
Tepki
107
İsim
Mehmet Yılmaz
Bisiklet
Giant
Ben olsam MLO yerine HLO alırım. MLO mekanik kilitleme demektir ve bisiklet hareket halinde iken Eğilip kilitleyemezsiniz. Ancak HLO Hidrolik kilitleme olduğu için hareket halinde kilitlenir. Aynı sitede Sr Suntour XCM HLO gidondan kilitli bir model var fiyatıda 179 tl onu tavsiye ederim

• Beğen

maviox

Aktif Üye
Tepki
107
İsim
Mehmet Yılmaz
Bisiklet
Giant
http://images.tapatalk-cdn.com/15/07/17/9d9d6b4b4503ff004cd58348d4589ebf.jpghttp://images.tapatalk-cdn.com/15/07/17/824aa74e9afc5192f4642718f4b9c120.jpg

Görüntüsüde bu

• Beğen

Bicyle

Aktif Üye
Tepki
35
Bisiklet
Salcano
Hepinize tesekurler konuya duyarsiz kalmadiginiz icin maşayı alirken hepinizin yorumlarini dusunucem bol pedalar ...

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
Masa guzel fakat bir sure somra yetersiz gelmeye basladi bana. Ve bir sorunu var mesela su anda sprinte kalktigimda veya arazi tarzi yerlere girdigimde masa kilitliyken otomatikmen aciliyor. Bu arada yeni konu acmadan izninizle bu sorunumun çözümünu bilen varsa yardimci olurlarsa tesekkur ederim. Size de hayirli olsun