Satlılık Kron XC 1000

Berilac

Üye
Tepki
0
Askerliğim yaklaştığından dolayı 2 senelik bisikletimi satmak istiyorum...Bisikleti Temmuz 2007'de satın aldım. Kadro boyu 17,5 inçtir. Parçaların hepsi orjinal bisikletle gelenlerdir. Toplam 750 km yapılmıştır. Bisikletle birlikte kablosuz km saati, kask, el pompası, yedek iç lastik ve alyan-tornavida el takımı verilecektir.
Fiyat 450TL'dır. İletişim adresi: ozanaral@hotmail.com , ciddi alıcılara telefon verebilirim. Yeterli mesaj sayım olmadığı için özel mesaj atamıyorum. Özel mesajlara cevap beklemeyiniz. :)

(link)

(link)

(link)

http://img199.imageshack.us/img199/4134/dscf8332.jpg

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

modelaj

Üye
Tepki
4
ozan mrb, ben istanbuldan.. msni ekledim.. numaram 0544 216 29 19 çaldır ya da konuşalım...

HakanDemir

Daimi Üye
Tepki
121
ağırlık olarak ne kadar acaba. bende giriş seviyesindeyimde.

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
yıllara göre üzerindeki parcalar degisebiliyor, resimde benim secebildigim sadece arka aktarıcı.. parca bilgisini ayrıntılı paylaşabilirsen ve 750km hangi kosullarda (yol/arazi vb) yapıldıgı hakkında da bilgi verirsen sevinirim...

baris dağ

Daimi Üye
Tepki
35
uzun zamandır bisiklet kullanırım ve kilometre saatli, ben bu kış yaklaşık 4000 km yaptım. bunu sadece 10 ayda yaptım. şimdi yenisiklet aldım daha bir ay oldu ve şimdiden 200 km yaptım. ve günde anca yarım saat falan binerim. nadiren yarım saati geçer. Demem o ki yaklaşık 2,5 yılda 750 km yapman imkansız. ya bisikleti 3-5 ay kullanıp bir daha hiç kullanmadın Yada Yanılıyorsun arkadaşım , tahminim o ki bu bisikletle en az 6000 km yapılmıştır. Yanılyorsam af buyurun...

Berilac

Üye
Tepki
0
Eve yeni girebildim o yüzden şimdi cevap atabiliyorum.Gecikme için kusura bakmayın.

@modelaj
Msn'i ekledim, akşam gelebilirsen konuşuruz, ya da arayabilirim.

@Eray
750 km'nin büyük bir kısmı İzmit merkezde, diğer kısmıda şehirlerarası asfalt yolda katedilmiştir. Toprak yolda hiç kullanmadım.

@ironemperor
Ağırlık konusunda kesin konuşmak istemiyorum. Ama 12,8 ile 13,5 kg arasında olduğunu biliyorum.

@ Barış Dağ
Öncelikle Temmuz 2007den beri 1sene 11ay geçtiğini, yani 2 sene bile dolmadığını söylemeliyim; 2,5 sene değil :) Son 4 aydır üniversitede son dönemde kalan derslerim + bitirme teziyle uğraştığımdan dolayı 2-3 kez binebildim. Ondan önce de her gün bisiklete binme fırsatım - isteğim olmadı diyelim. :) 750 km bisikleti aldığım gün kullanmaya başladığım kablosuz km saatindeki rakamdır ve hiçbir şekilde resetlenmemiştir. (Hayalim orada 8000-9000'leri görüp arkadaşlarıma göstermekti :) )

Son olarak bisikletin üzerinden bakarak parça marka/modellerini vereyim:
Ön Göbek: Shimano HB-RM40
Arka Göbek: Shimano FH-RM30
Lastikler: Piranha PRO
Sele Borusu: Zoom 3D Forged
Frenler: Shimano ST-EF29-8
Gidon: Zoom
Aynakol: Shimano FC-MC19
Jantlar: Zac-Rigida
Pedal: Wellgo LU-982
Vites: Shimano Acera
Ön Maşa: XCM SR Suntour

Bisiklet Atilla Bisiklet Kliniği'nden alınmıştır ve garanti belgesi mevcutur.

Düzeltme: İmla hatası

ArifB

Üye
Tepki
35
Hocam msn'i ekledim, müsaitsen konuşalım..

Berilac

Üye
Tepki
0
Bisiklet Modelaj adlı arkadaş için 12 Haziran Cuma gününe kadar rezerv edilmiştir. Geri dönülmemesi halinde diğer alıcı ArifB ile görüşeceğim.

İlginiz için teşekkürler.

Tepki
20
kardeş bahsettiğin arkadaşlardan birşey çıkmazsa benimle mutlaka iletişim kurmalısın. ciddiyim...ama bu aralar mutlaka bir bisiklet alacağım beni çok bekletme 15 hazirana kadar bekleyebilirim. siezma@aol.com dan bana mail atabilirsin.

Berilac

Üye
Tepki
0
msn adreslerinizi not aldım, diğer alıcılarla anlaşılamaması durumunda sizinle irtibata geçeceğim.

Berilac

Üye
Tepki
0
Bisiklet satılmıştır. Konu kitlenebilir. İlginiz için teşekkürler.