Satıldı Satlık Motobecane yol bisikleti.

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında uğur yılmaz tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. uğur yılmaz

uğur yılmaz Bisikletkolik

Seviye:
    Üst model 28' bisiklet almak için satıyorum. Piyasası ne kadar bilmiyorum. Sahibinden.com da biri 2.500tl birisi 1.000tl istemiş. Ben fiyatını alıcıya bırakıyorum.Ya da bilgisi olanlar fiyat yazarlarsa sevinirim.
    1979 model olması lazım, Motobecane marka bisikletimi satıyorum. Bisikleti boyatalı 2 hafta felan oldu ancak çizikleri mecvut yinede:) Çok sağlam bir bisiklet. Fren kolları orijinal Wienmann marka. Ön fren orjinal Wienmann.30 yıllık fren ama bir 50 sene daha sorunsuz kullanılabilecek bir fren.Arttırıcılar orijinal değil, sonradan takılma. 26' orijinal jantları lastikleri mecvut.lastikleri eski, ben kullanıyorum ama kullanılacak durumda değiller:) Arka janttada eğrilik var.18 vitesli.Normalde 28 jant yaptırıp kullanacaktım ama kadro boyu uymadığı için satma kararı aldım.Alan kişiye şimdiden hayırlı olsun..

İlginizi Çekebilir

20150423_155512.jpg
Merhaba arkadaslar, bugun 2 saatlik bi antreman yaptim 110-140 arasi gezindim nabzim sona dogru zorladim kendimi zamana karsi moduna gecip sonrada sprint attim hesaplarimag ore max. Nabzim 199...
General-Energy-Burn-Rate.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
upload_2016-4-29_9-7-59.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.