Satış yaparken aldığınız takas teklifleri

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Ufuk Demirtürk
Iki adet VICTORINOX kolsaati teklif edilmis ve bu saatlere gülünmüs. Victorinoxun en ucuz saati yaklasik 400€ ve 1500€ya kadar yolu var. Sizin bisikletiniz neydi acabada bu saatlere güldünüz?:)

@master06
Ayrica sahin teklifide hic fena degilmis, bana öyle bir teklif gelse ve egtilmis yavru bir sahin olsa hic gülmez ve düsünmezdim. :harika:

Scudo

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Murat Cömez

Murat hocam
Bundan sonra tüm satış ilanlarında takipteyim. Elimde olan tüm ürünleri sana takasa açacağım:) yemek takımı, kışlık yakacak odun, portmanto, Plastik boru kaynak makinası vs. :) kesin bir orta yol buluruz :)

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Deniz A
VICTORINOX kolsaati ve egtilmis yavru sahinle gelirsen olur neden olmasin aksi taktirde saydiklarini git hayirina sevabina dagit daha iyi olur bence.:)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

bianchircx229

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Aytaç
Bisiklet
Bianchi
Redbull yarışı sonrası Türkiye Şampiyonu Kadir Kelleci ile aramızdaki diyalog teklif olarak benim bianchi ve kuş önerecektim sonra ayıp olur diye yazmadım :D

https://i.hizliresim.com/4822bG.jpg

• Beğen

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@bianchircx229
Merhaba Aytac kardes,
saka bir yana, bu araba yani VW Polo 6N 94-96model gercekten 15000TL ediyormu türkiyede. Bu fiyata sasirmamak elde degil. Türkiye piyasasindan anlayan varsa ve fiyat konusunda yardimci olursa sevinirim.
Tesekkürler

• Beğen

Fatih Çetin

Forum Bağımlısı
Tepki
681
Bisiklet
Focus
Yarın bir gün evlilik teklif ederlerse şaşırmam :)
650 TL'lik ilanıma pasaport kaydı olmayan 300 liralık telefon teklif etmişlerdi.

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@bianchircx229
Anladim tesekkürler.
Bu arabayi almanyada birne 1000€ desen üzerine 1000gün hastanede yatacak kadarda dayak yersin. Esimde 2005 modeli var 74000km'de orjinal, arabada deridösemesi ile falan full aksesuar ve 3000€ satamiyoruz.

Fatih Çetin

Forum Bağımlısı
Tepki
681
Bisiklet
Focus
@Murat Cömez
sahibinden.com sitesinde fiyatları inceleyin isterseniz. :)

https://i.hizliresim.com/yR88pM.png

Edit: 2005 Modellerinin fiyatları da

https://i.hizliresim.com/p9qqMz.png

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
"benim ilanlarımı bir inceleyin. illaki size uygun birşey çıkacaktır. onunla takas yapalım" :)

adamlar şu arkadaşın mantığıyla gidiyor sanırsam:

İki yılda ‘cep’ten Porsche çıkardı!

İki yıl önce eski bir cep telefonunu takas eden Steven Ortiz, 14 takas işleminin ardından 9 bin dolarlık Porsche kullanmaya başladı...

http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2010/07/22/iki-yilda-cep-ten-porsche-cikardi--749243.Jpeg

ABD’de 17 yaşındaki bir genç eski bir telefonu takas ederek mucizeye imza attı. Arkadaşının verdiği eski bir cep telefonunu her türlü eşyanın takas edildiği “....” internet sitesine kaydeden Ortiz, 2 yıl boyunca yaptığı 14 takas sonucunda 2000 model Porsche Boxster S’e sahip oldu. Ortiz, sitenin başında günde 5-6 saat geçirerek karlı takaslar peşinde koşuyordu. Steven önce telefonunu daha iyi bir modelle değiştirdi, onu da bir iPhone’la takas etti. Daha sonra birkaç tane motosiklet takası yapan genç, motosikleti de Apple’ın MacBook Pro dizüstü bilgisayarı ile değiştirdi. Acilen MacBook Pro bilgisayara ihtiyacı olan müzisyenle yaptığı takasla da ilk aracı 1987 model Toyota 4Runner’a sahip oldu.
Bu sırada 15 yaşında olan Ortiz ehliyeti olmaması nedeniyle Toyota’yı bir golf arabasıyla değiştirdi. Birkaç motosiklet ve araba daha takas ettikten sonra birkaç ay 1975 model Ford Bronco marka arabayı kullanan Ortiz’i Porsche sahibi yapan da bu arabası oldu. Koleksiyonerlerin ilgi gösterdiği Bronco için bi rçok teklif alan Ortiz en sonunda Porsche’de karar kıldı. Ancak Ortiz şimdi de yeni bir araba arıyor, çünkü aracın rutin masraflarını karşılayamaz hale geldi. Bu işlemlerin ve sonucun ardından Harvard Business School’un Ortiz’i takibe aldığı belirtiliyor.

umutcanv

Aktif Üye
Tepki
118
İsim
Umutcan Vurgun
Bisiklet
Carraro
"pazarlığa kapalıdır, kesinlikle pazarlık için aramayın" diye koca koca yazmama rağmen her arayan en son ne olur diye sormuştu. Sıkıldım, ilanı kaldırdım. Yeni bisikletimi de gidip taksitle aldım. ikiside duruyor şimdi :D

Tepki
31
Bisiklet
Salcano
PS 3 Oyunu satıyordum biri nintendo oyunu teklif etti.
Abim de sattığı Fiat 126 BİS (Recep ivedik arabası) için benzinli RC araç teklifi aldı. Ama abim motorsiklet ile takas etti :) :) :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Sahibinden com üzerinden Kullanmadığım Netbook satarken vatandaşın biri doğuda bir il de öğretmen olduğunu yazdı ve son ne olur diye sorduğunda bende ciddi indirim yaptım. Gönderdiği ikinci mesajda ücretli değil, ücretsiz istediğini belirtti, sınıfta kullanılacakmış, mağduriyet yeriymiş gibi cümleler kurdu.
Bende yardımcı olma bağbından ücretsiz verebileceğimi belirtim sadece şu şartlarla. İl-ilçe-köy bilgileriyle birlikte köy muhtarını telefonunun bana yaz dediğimde lavuk "tşk" mesajıyla muhabbeti kesti. İnanılması güç bir yerde yaşıyoruz. Kötüler iyileri aşmaya mı başladı ne???

@umutcanv

Son ne olur? ;):):)

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Barış TURAN eehehehehe dövme teklifi tehlikeli gerçekten adamlar odunlarla gelebilir buluşma yerine :D kaş tatilide şey olabilir ..neyse kestim burda haahahaha :D

@Asusmune adam baya kansızmış :( öyleleri bitmeyecek malesef .Bizlerde uyanık olucaz