Satın alacağım bisiklet için tavsiye

Tepki
2
Foruma yeni üye oldum ve tüm arkadaşlara selamlar. 12 yaşındaki oğlum için doğru dürüst bir bisiklet satın almak istiyorum. Yaptığım ön araştırmalarda gördümki bizim çocukluğumuza kıyasla teknoloji oldukça gelişmiş ve gerçekten hatırı sayılır bir hobi halini almış. Hemen gaza gelip kardeşimin eski bisikletine el koyup önce can sonra canan diyerek işe başladım ve daha oğluma bisiklet satın almadan ben sahilde sizlerin deyimiyle pedallamaya başladım:).

Seçenekler ve detaylar o kadar fazlaki nereden başlayacağım konusunda oldukça kararsız kaldım.Oğluma satın alacağım bisiklet konusunda buradaki deneyimli arkadaşların tavsiye ve önerilerine şiddetle ihtiyacım var.

Öncelikle satın alacağım bisikletin 24" olması gerekiyor. Ayırdığımız bütçe 350 - 550 TL arasında ( tüm kask v.s. donanım dahil ). Araştırdığım model ve marka seçenekleri :

* Bianchi MDX Pro
* Bianchi Modoc
* Salcano NG 650 - 24
* Sedona Borla ( Bu model 26" fakat sele boyu diğer markalara göre düşük olduğundan bütçemizi zorlamakla birlikte yinede düşünülebilir).

Bunun dışında Scotch marka bisikletleri de gördük, beğendik fakat bütçemizi aşıyor ( 350 Euro dan başlıyorlar ).

Yukarıdaki markalar dışındaki önerileriniz de varsa bunlarıda duymak isterim.

Şimdiden tüm cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Jelib10
Scudo

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
ben de borla diyebilirim, uzun bir süre yeni bir bisiklete ihtiyac duymaz, son modellerini bilmiyorum fakat 2007-08 modelleri biraz ağırdı borla ların, eğer agırlık devam ediyorsa 12 yaş için sorun olabilir onu da bir sorusturun isterseniz..

Jelib10

Aktif Üye
Tepki
45
borla diorum bnde borla kullanıcısıyım tawsiye ederim