Yağlı boya tablo

Deniz Kılıç

Daimi Üye
Tepki
101
Şahsi fikrim lütfen yanlış anlama bu işe yeni başlamış bir ressam önce resimlerini düşük fiyata satmalı daha sonra fiyatları arttırmalıdır.Tutulduğun zaman daha kolay o parayı kazanabilirsin.Tabi sen bilirsin

Scudo

_bluessy_

Aktif Üye
Tepki
76
@bisiklet tutkunu

bunu biliyorum evet ama şöyle bir durum var zaten bana biri gelip almak istiyorum dese keşke o zaman muhakkak fiyat ayarlanır...ve genelde benim gördüğüm belli bir fiyattan başlayıp düşürmek..benim inanılmaz acil bie sekilde bu paraya ihtiyacım var o yüzden mecburen belki almak isteyen çıkar diyerek bu fiyatta tutuyorum..yoksa tabiki bir sekılde daha düşükte olsa vericem...başka çarem yok...yani şuan bana aylık 10 milyar maaşla iş teklif etseler yinede önumuzdeki 1 hafta içind eo para benim işime yaramıcak...zaten bu parayı bulabilirsem zaman kazanıcam sonrada başka çareler arayacağım..neyse nedne anlatıyorum ki hayat bu işte insnaın her istediği olamıyor...benim hatamda diyemiyorum bu yaz çalışıp para çıkarıcaktım ama sevimsiz bir yaz oldu kaza geçirdim, bunalıma girdim bu yüzden daha pek çok şey...ama tek bildiğim var bu parayı bulamadım diye hayatımın fırsatını kaçırırsam cidden çok üzülücem...sadece dua ediyorum...

_bluessy_

Aktif Üye
Tepki
76
kimseden borç para isteyemem, yapamam o yüzden başka çarem yok; yoksa ne kadar prof. veya değil umurumda değil, bu reısm benim ilk göz ağrım, bukadar ihtiyacım olmasa milyarlar verseler ben satmam zaten..neyse...dertleştim olarak sayın...

URA

Üye
Tepki
0
İsim
Umut
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Castello
Bisiklet türü
Klasik
Resminizi satabildiniz mi bilmiyorum, şayet bu alanda ürün vermeye devam ediyorsanız (link)adresi ilginizi çekebilir. Ressamların tablolarını aracısız olarak satışa çıkarabildikleri ve bu yolla sanatlarının yaygınlaşmasını sağladıkları bir ortam.