Satıldı satılık ya da takaslık sıfır ayarında xt bacak ve çok temiz shimano bacaklar

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında erkan sozoren tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. erkan sozoren

erkan sozoren Kıdemli Üye

Seviye:
    shimano xt BR-M770 malaysia kodlu bacaklar ve xt pabuçları fiyat 50 tl sıfırı 114 tl suan bosuna iki katı para ödemeyin zaten 10 km kullanmadan lx paralel baskı bacakları taktım çok temiz toz yok üzerlerinde ptt kargo ile kargo benden :)

Uploaded with ImageShack.us

bunlarda shimano bacaklar BR-M421 MALAYSİA kodlu sanırım alivio ayarında üzerinde lx bacaklardan çıkma pabuçlar var, temiz kullanılmıs sadece nasıl olduğunu anlamadığım tek bir bacakta shimano yazısının yanında biraz çizelme var onun dısında en ufak bir çizik yok zaten 50 km kullanılmadı bunlarda, bunların fiyatı 25 tl ptt kargo ile kargo benden

erkan sözören 0554 825 7883
    erkan_sozoren@hotmail.com

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-22_9-48-45.png
Bazen aklımızdan geçen "bu şekilde uygulansa faydası olur muydu?" türünden soruları bilim insanları zaten test ediyorlarmış. Dün Cycling Performance Tips Blog sitesinde bu konuyu görünce ilgimi...
cool-down.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
20150320_122950-1.jpg
Arkadaşlar bisikletten düştüm köprücük kemiğimi kırdım ..köprücük kemiğini kıran arkadaşlara sorum olucak..özel hastaneye gidiyorum kaynamaz diyor doktor devlete gidiyorum kaynar diyor ben...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.