Satıldı SATILIK - Xloop gözlükler

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Berke ÖZTÜRKMEN tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Berke ÖZTÜRKMEN

  Berke ÖZTÜRKMEN Onursal Üye

  Kayıt:
  23 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  1.906
  Beğeniler:
  317
  Şehir:
  İzmir
  Bisiklet:
  Diğer
  Seviye:
  Gözlükleri ebay'dan kendim için getirttim ama 1-2 tanesini sürekli kullandığım için fazlalık olanları elden çıkartıyorum. Gözlüklerin hepsi resimlerde görülenlerdir. Değişik renkleri ve devamı yoktur.

  Xloop Aynalı Cam Kırmızı Çerçeve Spor Gözlüğü

  FİYAT : 30 TL. PTT ile kargo masrafı tarafıma aittir.

  Siyahını kendim kullanıyorum. Burun üstü destekleri yumuşak silikondur. Yüze tam oturan mükemmel bir kalıbı vardır. Taktığınız zaman camları kirpiklerinize değerek rahatsızlık vermez. Bu aynalı camlı modeller gündüz ışığı kırarken ışık miktarını azaltmama gibi bir fonksiyona sahiptirler. Bu nedenle alaca karanlıkta hatta gece bile kullanabilirsiniz. Tavsiye ettiğim bir modeldir.

  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]

  Xloop Siyah Cam Kırmızı Çerçeve Spor Gözlüğü

  FİYAT : 25 TL. PTT ile kargo masrafı tarafıma aittir.

  Aynı gözlüğün siyah çerçeve siyah camlısını kendim kullanıyorum. Yine yüze tam oturan bir modeldir. Kirpiklerinize değerek rahatsızlık vermez. Burun üzeri silikon desteği yekpare tek parçalıdır. Yine tavsiye ettiğim bir modeldir.

  [​IMG][​IMG]

  [​IMG][​IMG]
  [​IMG]

  Oakley Siyah Cam Siyah Çerçeve Spor Gözlüğü

  FİYAT : 20 TL. PTT ile kargo masrafı tarafıma aittir.

  Yine yüze tam oturan ve kirpikleri rahatsız etmeyen bir yapısı vardır. Burun üzeri destekleri çerçeve ile yekpare tek parçadır.

  [​IMG][​IMG]

  [​IMG][​IMG] [​IMG]

  3M Siyah Gözlük

  FİYAT : 15 TL. PTT ile kargo masrafı tarafıma aittir.
  Bu gözlük normalde 3m tarafından iş gözlüğü olarak üretilmesine rağmen spor modeli ve kalitesi nedeni ile bizler tarafından en çok kullanılan gözlüklerden biridir. Polikarbonat UV korumalı camlara sahiptir. Sadece 22 gr.

  [​IMG][​IMG]

  [​IMG][​IMG]

  NOT : Lütfen sorularınızı özel mesaj yolu ile sorunuz. Konu içerisine mesaj yazarak mesaj kirliliği yaratmayalım.

   

İlginizi Çekebilir

1.jpg
Bisiklet sürerken beni son derece rahatsız eden ve bir türlü çaresini bulamadığım hadiselerden biri de sürekli burnumun akması. Mevsim dinlemiyor, yaz-kış bisiklet üzerinde olduğum sürece burnum...
big_thumb_c3936ab43c2176907a7937179084c0ef.jpg
Yoğunluğum sebebiyle uzun süredir paylaşım yapamıyorum, paylaşabileceğim pek çok makale birikti :) Yazın daha fazla paylaşım yapabileceğim ;) Kısa bir antrenman paylaşımıyla kaldığımız yerden...
Adsız.png
Selam,ben Erkin Kalender,Eskişehirde yaşıyorum,10 gün önce 18 yaşımı doldurdum,genç bir kardeşinizim.Farkettiğim üzere son zamanlarda yoğun olarak arkadaş ve sporcu çevrem Herbalife...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.