Satılık Uygun fiyatlı Mtb parcaları

fethi_dogan88

Aktif Üye
Tepki
3
Arkadaslar Merhaba bisikletimi single speed yapmak istedigimden dolayı alivo ruble + deore arka vites + alivio arka vites kolunu satıyorum fiyatlar uygundur.
Ruble = 15 TL
Alivio Arka vites kolu = 15 TL
deore arka vites = 25 TL
Arka vites resimdeki haliyle sadece 1 gun kullanıldı herhangi bir sorunu yoktur.Bana fethi_dogan88@hotmail.com dan veya özel mesaj ile ulasabilirsiniz.Herkese hayırlı satıslar
(link)
(link)

Scudo

tatata

Üye
Tepki
53
Merhaba,
Elimdeki diğer ürünlere uyumlu olup olmadığını anlamak için soruyorum.
desteklediği vites sayısı , hangi yılın ürünü, hangi tip zincirlere uyumlu acaba?
teşekkürler

fethi_dogan88

Aktif Üye
Tepki
3
hocam butun urunler gecen 2008 yılına ait ruble 8li arka vites kolu 8 li deore vitesin en yuksek destekledigi vites 9 ve vitesin bacagında mega yazıyor.

tatata

Üye
Tepki
53
@fethi_dogan88

Merhaba,
Henüz özel mesaj atamıyorum..özür..Elimdeki ruble ve vites kolu 8 li..Sanırım arka vites uyacak gibi.Bu konuda çok tecrübeli değilim.Ama sanırım sizde de benzer kombinasyon var..Uyum sorunu yaşanır mı acaba??
teşekkür

fethi_dogan88

Aktif Üye
Tepki
3
hocam merak etme herhangi bir sorun yasamazsın zaten sistemin 8 li bendede 8 li ruble ve 8 li kolda kullandım bi sorun yasamadım

Tepki
0
Hocam ben arka attrıcı ile ilgileniorum.Email gönderdim.Resimde arka attrıcıyı baglamışsın neden.Her hangi bi sorunu yok demi