Satilik Uygun Fİyatli Alumİnium Kadrolu Deore Bİsİklet

beykan

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Scudo

beykan

Forum Demirbaşı
Tepki
103
satış gunceldir pazarlık payı mevcuttur:D

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
465
arkadaşım toplam ağırlığı nedir bisikletin?

beykan

Forum Demirbaşı
Tepki
103
tahmini 14-15 ben test ettim scottan sonra buna bindim ama cok agır gelmedi acıkcası ( cidden söyluorum ) satmak için falan deil...

beykan

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Ful Deore Hepsİ Butun Parcalar... DÜŞÜnÜrÜm Ama Hangİlerİ Mesela Nasil Bakariz...

melih3576

Daimi Üye
Tepki
139
Beykan merhabalar,herhalde en iyi bilgiyi senden alabilirim,çünkü benim almak istediğim bisikleti şu anda sen kullanıyorsun.Öncelikle hayırlı uğurlu olsun.Sana şunları sormak istiyorum:
1) Yaptığım internet araştırmalarına göre scott için çok iyi diyenler olduğu gibi ( özellikle kadrosunun dayanıklı olması ve upgrade anlamında uygun olması),aynı zamanda malzeme ve vites guruplarını eleştirenlarde var.Birde fiyatı konusunda pahalı bulanlar var.Bu konudaki görüşlerin??
2) Ayrıca bu biskletin bir alt modeli olan scale 60 ile 50 arasındaki farka deyip deymeyeceği?
3) Nereden ve ne kadara aldığın?Zannediyorum fiyatı 1250 euro?
Beni detaylı bilgilendirirsen çok memnun kalırım,scott cular gurubuna zannediyorum bende katılacağım.Kastamonudan selamlar.....

beykan

Forum Demirbaşı
Tepki
103
@melih3576

şimdi öncelikle ben yaklaşık 2 yıl arastırdım fiyat performans oranı en iyi bisiklet scott 50 benim istedigim herşey vardı bisiklette oyuzden bunu aldım...
50 ile 60 arası diosan ben sadece hidrolik disk fren istedigim için ve jantta papuc yuzeyi maşada v fren pivotları olmadıgı için sectim 50 yi ve deydi BENCE MUKEMMEL GERCEKTEN İYİ en son canondale ve scott a baktım ve canondale e deymez dedim gerek yok dedim ve scott aldım trek ben ce cok kotu... öyle yani herseyide buraya yazamıorum sorunların varsa cvplarım bu arada ankara erdoganlar bisikletten aldım lütfü abinin yardımlarıyla cok guzel oldu çok memnunum...!!!

melih3576

Daimi Üye
Tepki
139
Çok teşekkür ediyorum sana.Kullanan birisinden bilgi almak daha güvenilir her açıdan.Ankarada oturuyordum ve devamlı gitme sşansım var.En yakın zamanda Erdoğanlar bisiklete gideceğim.selamlar sana...

beykan

Forum Demirbaşı
Tepki
103
@melih3576

ben den de selam söle...:) hayırlı olsun şimdiden

Yukarı Alt