Satilik Trek

CODE_NAME_XTR

Daimi Üye
Tepki
109
Arkadaslar elimde daha henuz kullanmak nasip olmayan bir trek 4300 var biraz modifiye edilmiş satmaya karar verdim ona 2000 ytl istiyorum bike
TEKNIK özelliklerine gelince ön süspansiyon REBA 2006 daha 1 ay olmadı alalı
gidon seti zoom cok hafif inanın bana
vites kolları deorext dual control değil ama 9 lu ve cizik dahi yok
ön fren deore disk centrol lock özellikli ön göbek de deore jantlar rigida zack 19 arka göbek deorext arka dişli sram 9,0 arka attırıcı deorext
ön attırıcı da deorext ön ayna kol deorext pedallarda kilitli deore xt

ya arkadaslar daha fazla detay için ilgineneler :Blacktoblack10@hotmail.com dan bana ulaşabilir.

Bu ilan 2.elde daha dikkat çekici olur............Tuğrul

Scudo

CODE_NAME_XTR

Daimi Üye
Tepki
109
(link)

Kadro : Trek 4300 Disk Alfa SL 1590 gr. 18"
Ön amortisör : Rock Shox Reba SL 2006 1603 gr (alalı 1 ay oldu, V fren uyumlu)
Arka aktarıcı : XT racing tipi
Ön Aktarıcı : XT
Vites-Fren Kolları : XT
Ruble : Sram 9 lu
Zincir : XT
Aynakol : XT
Orta Göbek : LX
Fren-Ön : Paralel V XT
Fren-Arka : Deore Disk 2006
Arka Göbek : Deore Disk Uyumlu 2006
Pedallar : SPD Shimano 510
Gidon-Gidon Boğazı : Zoom (çok hafif)
Boynuz : Amoeba Scud Carbon+Alu 102 gr.
Furç Takımı : Trek 4300 d nin üzerinde gelen
Sele : Viscount Titanyum raylı 215 gr. (çok rahat)
Sele borusu : Bontrager 31,6 mm
Jant : Rijida Zag 19 Gümüş 36 delikli
Lastik-Dış : IRC Serac XC Lite 26*1,95 450 gr.
Lastik-İç : Schwalbe iğneli
Yanında : Vittoria 43 numara ayakkabı,
Scott askılı mayo 2005 Racing Team
Sedona Jelli eldiven

Düzenleyen.......Tuğrul

Tepki
0
Arkadaşlar bisikletin fiyatı 1750 YTL ye düşürülmüştür, almak isteyenlerin 0546 952 8143 nolu numaradan bana ulaşmaları rica olunur. Adım Önder Kırca

Fethi Aktunç

Forum Bağımlısı
Tepki
243
Bisiklet
Trek
Kadro Ağırlığı O kadar Olmaması Lazım..Yanlış Bilgilendirmeyelim

Tepki
0
Arkadaşlar, kadroyu elime alıp hiç tartma fırsatım olmadı. Ağırlığını (link) adresinden veriyorum. Onlar Trek 4300 D için bu ağırlığı vermişler ve kadro boyu belirtmemişler. Hem buradaki arkadaşların bunun farkında olduklarını sanıyorum. Öte yandan ön maşa için de durum aynı; borusu kesilmeden önceki resmi internet sitesindeki ağırlığı veriyorum, ayrıca internet sitesinde V Fren ayağı bağlantı yeri de gözükmüyor. Zaten yanıltma amacı gütseydim, herhangi bir şekilde parçaları o kadar ayrıntılı yazar mıydım?! Bisikleti uzun uğraşlar sonucu toparladım, yaklaşık bir yılımı aldı; satış sebebim de sadece maddi sıkıntıdır, o yüzden fiyatı kendi ettiğim masrafın bu kadar altında tutuyorum. Durumu daha da detaylandırmama fırsat verdiğiniz için teşekkürler.

Tepki
0
Selam. Hangi ilan formunda 16" in 1900 gr olduğu yazıyor anlamadım, ama şunu söyleyebilirim ki 16" Trek 4300 D Alfa SL model kadronun 1900 gr olduğunu sanmıyorum. Umarım kadroyu tartarken furş takımı ve koltuk borusu kelepçesinin olup olmaması dikkate alınmıştır, çünkü 1900 gr ağırlığa furş takımı ve koltuk borusu kelepçesi dahildir diye düşünüyorum. Öte yandan Trek markasına ait kadroların ağırlıklarından çok sağlamlık ve diğer dinamikleri ile anıldıklarını hatırlatmak isterim. Bunu 2006 da Türkiye'ye getirilen en üst model olan Trek 8900 Disk modelinde de görebilirsiniz. Bu modeldeki kadronun ağırlığı bile 1390 gr gibi hafiflik düşkünlerini tatmin etmeyecek düzeyde. Zaten hafiflik düşkünlüğünün profosyonel yarışçılar düzeyinde çok da yaygın olmadığını işin takipçileri bilir. İlgi gösterenlere teşekkürler.

Fethi Aktunç

Forum Bağımlısı
Tepki
243
Bisiklet
Trek
boy farkında bu kadar ağırlık farkının olacağını zannetmiyorum.ama o kadronun ağırlığı sitede gözüktüğü gibi 1590gr deil..hatta 8900 diskte o ağırlıkta deil sanıyorum..bu ölçüleri hangi şartlarda ölçüp neye göre yazıyorlar anlamıyorum..tartılarımı bozuk ne :)....bundan önceki mesajımdada yanlış anlaşılabilecek bi üslup olmuş kusura bakmayın...konu biraz dağıldı sanırım..umarım müşteri çıkar

ismail issi

Daimi Üye
Tepki
118
eger model yılı fark etmezse 2006 model trek 4300 alpha kadronun agırlıgı 1.650gr trek in kendi sitesinde yazıo ama model yılı fark ederse bilemem;)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
2006 model 19.5" 4500 kadro 1780 gr tam olarak ve ve ölçüler arası yaklaşık 50-75 gr kadar fark eder en fazla buna göre hesaplayabilirsiniz...

Tepki
0
Selam. Arkadaşlar bisikletin fiyatını 1500 YTL ye düşürdüm. 10 güne kadar paraya ihtiyacım var. Bilmiyorum bu fiyata artık ne denir, gerçekten uygun fiyata kaliteli bisiklet almak isteyen birilerinin de işine yaramış olsun diliyorum. 10 gün içinde alıcı çıkmazsa artık daha da satmayacağım. Fiyat peşin ve pazarlıksızdır. Ayrıca ben Samsun'dan yazıyorum, almak isteyen olursa Samsun'a davet ederim, hem misafirim olur Samsun'u gezer hem de bisikleti almadan önce yakından görmüş olur.

Fatih_Bike

Üye
Tepki
2
Cok Para bana gore ben kendi bisikletimi satamadım 1 milyara full XT 2005 Mavic Jantlı artı v brekler XTR oldu halde gerisini sen düşün ama yinede senin malın nasıl istersen öle sata bilirsin....

Tepki
0
Elbette kimsenin yakasına alsın diye yapışmadık, ama sadece ön maşayı geçen ay 750 YTL ye aldım, IRC Serac Lite dış lastikler 150-180 YTL piyasada, gerisini sen düşün... Zaten bisikletimle bir derdim olduğu için değil para amaçlı sattığımı belirtmiştim. Demek istediğim forumda ya da forumdaki arkadaşların tanıdığı birirleri varsa bundan faydalanmalarını isterim çünkü inan böyle bir fırsatı piyasayı az çok bilen ve takip eden biri olarak kendim duysam kaçırmazdım.

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Ayrıca senin bisikletinin maşası neydi mesela full xt ama 1milyara satamadıysan o baya ucuza gitmiş bence yazık olmuşşş....

Hakan Kayisligil

Aktif Üye
Tepki
183
Selamlar ,

Arkadaşlar bu biraz şans işi (alanada, satanada)
Geçen sene 6500 kadro ,tt amartisör ,deore arka attırıcılı, alivyo vites fren kollu ,sekizli sistem, kendi topladığım bisikleti 450-Euro'ya sattım.

Bence Önder Kırca'nın fiyatı gayet makul
Benmi alsam ne ;)

Hakan Kayışlıgil

Tepki
0
Arkadaşlar selam. Son iki günlüğüne fiyatı 1300 YTL ye indirdim. Satılmazsa moderatör bu başlığı kapatabilir. Teşekkürler
Tel: 0546 952 8143 - 0362 437 9084 (ev)

Tepki
0
tekrar selam. belirlediğim sürede müşteri çıkmadığı için bisikleti bu platformda satmaktan vazgeçtim. moderatör bu başlığı kapatabilir. teşekkürler