Satıldı satılık SIFIR ayarında SeDoNa 261.!.

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Doğukan Burucuoğlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Doğukan Burucuoğlu

Doğukan Burucuoğlu Yeni Üye

Seviye:
    BİSİKLETİM HENÜZ 1 YILINI YENİ DOLDURDU. ÜZERİNDEKİ MALZEMENİN KALİTESİNİ OLDUKÇA YÜKSELTTİM ;

SHIMANO AYNAKOL

SHIMANO GÖBEK

ASFALT LASTİĞİ (CST)

VİTES KOLARI SHIMANO

ZEFAL PATLATMAZ BANT(LASTİK İÇİNDE)

JELLİ KOLTUK

TRİGRAM ELÇİKLER

BOYNUZLAR

AMOEBA SELE BORUSU

SİGMA 509 KİLOMETRE

KADROYA ZARAR GELMEMESİ İÇİN SHIMANO BEZ

EVET ARKADAŞLAR BİSİKLET ORTADA AKARA KOKARI YOK ALICI ALIP DİREK KULLANIR SORUNSUZ, SIFIR AYARINDA BİSİKLET

ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.......FİYATI::650 TL..

BİSİKLET FOTOĞRAFLARI: ( DETAYLI) ::http://www.sahibinden.com/ilan/alis...da-sedona-261-bakamadan-gecme-71205670/detay/

İlginizi Çekebilir

1260442400631-53b3fvc497a2-1468594337430-170idxc1zvy8a-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
upload_2017-1-3_15-30-31.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...
upload_2017-2-6_15-26-49.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.