Satıldı satılık!! shimano DEORE mekanik fren sistemi & v-brake!!

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında fuchs tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fuchs

fuchs Aktif Üye

Seviye:
    MERHABA ARKADAŞLAR BEN HİDROLİK DİSK SİSTEMİNE GEÇMEYİ DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN MEKANİK FREN SİSTEMİMİ , BARADİNE PAPUÇLU V-BRAKE ARKA-ÖN FREN BACAKLARIMI VE BUNLARLA BİRLİKTE SERİ DISI LX KOLLARIMI DA SATIYORUM !!

EVET ARKADAŞLAR SHİMANO DEORE Mekanik Fren Sistemim baradine pedli rotor+kaliper+shimano fren kablosu+ lx kol ve bunun la birlikte temiz olan baradine papuclu fren bacaklarımı fiyat olarak :
    100 ytl düşünüyorum!! (kolay kolay pazarlık yapmam çünkü malzemelerimin temizliğinden eminim)!!!

İlginizi Çekebilir

froome.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
greg-lemond.jpg
Daha iyi bir tırmanışçı olmanın üç anahtarı (1) Zihinsel hazırlık (2) Daha hafif bir vücut ve (3) Akıllı taktikler. Pro: Greg LeMond (3 kez Tour de France şampiyonu, 2 kez dünya yol şampiyonu,...
mjj.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.