satılık sedona SD771

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
ben arkadaşı tanıyorum bisiklet bisikletçide satılmayı bekliyor. bisikletçiye gidip fotoğraf çekemedikleri için başka bisikletteki aynı parçaların fotoğraflarını çekip koymuşlar. edindiğim bilgiye göre parçaların hiç birinde ufak bir çizik bile yokmuş sadece kadroda ufak tefek çizikler varmış. satılıcak bisiklet sedona 771 üstündeki parçalarda resimdekiler. yani bisiklet tertemiz.

Scudo

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
sedona sd771 komple bisiklet zaten orjinal resmi.bisikletin üzerindeki parçalarla birlikte satılık. sadece parçaları bisikletin üstünde çekememiş ve başka parça resimleri koymuş ama bisikletin komple çekildiği fotoda o parçalar gözükmekte. alıcak arkadaşlar komple bisikelte baksınlar, diğer resimlerdeki parçalarda sedonadanın üstündekilerin aynısı.

gokhancan

Forum Bağımlısı
Tepki
661
@ujur

Herkez ne kadarda şüpheciymiş :)) şaka bir yana gerçekten insanların güvenini sağlamak açısından orginal resimler olmak zorunda.

saygılar.

Tolga Erçetin

Daimi Üye
Tepki
203
sorun şüphelenmek değil de, dip not düşseymiş arkadaş parçaların yakın resimleri olmadığından benzerlerini koyuyorum kendileri orjinal resimde belli olmasa da çiziksirdir sorunsuzdur diye... Neyse ujur böyle dediğine göre doğrudur... :) Alan arkadaşa hayırlı olsun...

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@fastest

arkadaşlar bu bisikletin orjinal hali. yani bu bisikelt bu üstündeki parçalarla satılıcak. diğer resimlerdeki parçalarda bu bisikeltin üstündeki parçalarla aynı sedonanın üstünde çekilmişi yoktu ve çekememiş. bisiklette zaten şuan onda değil. bisikletçide durmakta. kadroda ufak tefek çizikler olduğunu ancak parçaların hiç birinde çizik olmadığını söyledi. anlatabildimmi.

fastest

Aktif Üye
Tepki
8
@teampasha

abi bisiklet gerckten cok temiz cok az kullanıldı zaten herkezde nakit sıkıntısı war izmirdeki bisikletci arkadaslara 2 taksit yapabilirz daha napalim

fastest

Aktif Üye
Tepki
8
@gokhancan

ok bi ara mustafa abinin dukkanına gidip resimlerini cekerim tekrardan ne degisecekse artık ha baska bisikletin uzerinde ha satacagım bisikletin uzerinde ne farketcek parca aynı parca iste bana moderatorden uyarıcı bi mesaj gelmedi sadece satacagın bisikletin resimlerini cek koy diye ama ben onumuzdeki gunlerde gidip cekerim resimlerini

Tolga Erçetin

Daimi Üye
Tepki
203
@fastest

zaten tek sayfa var iyice okudum ve gördüm ki resim başka bir bisiklet üzerinde çekilmiş bir aynakoldur ve parçaların ne olduğunu bilmiyorum yakın çekim forolarını koydum gibi cümlelerin var ama, sonuç olarak bisikletteki parçaların yakın resmi olmadığından başka bisiklettekini koyduğunu not olarak düşmemişsin. amacım tartışma çıkarmak ya da seni kötülemek değil ama son mesajın beni yalancı çıkarmaya çalışmak gibi olmuş... Neyse sana hayırlı satışlar.

cherub

Üye
Tepki
0
istanbuldayım
eğer almak istersem nasıl kargolanacak buraya, normalde gitar alıp satıyoruz şehirler arası ama onların kutuları oluyor bisiklet için nasıl bir kargo yapılınabilinir sağlam gelmesi için