Satılık Scott Voltage YZ3 disc

gkurgan

Üye
Tepki
0
Yaz başında aldığım bisikletimi ihtiyaçtan dolayı satmak istiyorum,araziye hiç çıkmadım,yazlık site içerisinde kullandım,en fazla 30km yapmıştır,bisikleti alırken gidonu Amobea Scud gidonla değiştirdim (görünüş sebebiyle),ön dış lastik patladığından dolayı değişti,fotoğraftada görüldüğü gibi ön tarafta fren kablosundan dolayı meydana gelen küçük bi çizik var,bunun haricinde kadroda hiç bi çizik yok,aksesuarlarıyla birlikte satıyorum.

Aksesuarlar: Duvar asma aparatı,arka sele bagajı,orjinal scott ayak,polisport ön ve arka çamurluk,iki adet kilit,sigma kablosuz km saati,pompa,matara,S-sun ön led far,sele altı çanta)

Fiyat: 950 YTL.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
bisiklet ile ilgili ayrıntıları da vermelisin kaç inçh ,ağırlık ,donanım(acera sanırım) vs vs ne kadar çok bilgi o kadar çok müşteri hayırlı satışlar.

gkurgan

Üye
Tepki
0
uyarınız için teşekkürler arkadaşım

Scott YZ3 Voltage Disc
26"
Acera vites donanım
Shimano ön-arka mekanik disk fren
Bisikletin boyutu 'Large'

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
son fiyat bu mu yoksa pazarlık payı var mı?

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
@t-genc

alana hayırlı olsun t-genç arkadaşım fiyat hakkındaki pazarlıkları lütfen özel mesaj olarak sorunuz bende sizin gibi başka bir konuda sordum ve ufak bir uyarı aldım ben sadece bi uyarıyım dedim

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
@bedo

Size gelen uyarı pazarlık hakkında olamaz, başka bir konuda almışsınızdır. Pazarlık, kişilerin isteğine bağlı olarak tabiki açık yapılabilir. Fiyatlar hakkındaki yorumların ( pahalı, etmez vs gibi ) açığa yapılması yasaktır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet sokak tarzdır,hareket e falan elverişli,parça parça satmak istersen haberim olsun.

gkurgan

Üye
Tepki
0
ilan güncellendi...km saati satıştan çıkarıldı ve fiyat 850 ytl'ye düştü