...Satılık Scott Scale 50...

Scudo

ilker g.

Daimi Üye
Tepki
108
İyi bir donanımı olan renkleri oldukça güzel bir bisiklet.Bu fiyat gerçekten komik olmuş.Bisikleti o kadar çok beğendim ki sadece resimlerden gördüğümlede olsa kefil olabilirim.Hayırlı satışlar

N.Erdem TUGRAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
236
@İlkerGel

Evet çok tatlı bir rengi var.Ayrıca Jantlardaki fosforlarda ayrı bi güzellik katmış.

varol bisiklet

Daimi Üye
Tepki
297
erdem kardeşim sanada tşk etmeden gecemiyeceğim ,yorumların için çok sağol

halfmanhalfbike

Aktif Üye
Tepki
56
hea bnde ilk foto cıkmıo bi turlu o buyuk olanlar hep yarm kalıoda. bnm bilgisayarla ilgili bsy olsa gerek. tskkrler :)

varol bisiklet

Daimi Üye
Tepki
297
recep kardeşim senin bilgisayarda bir sorun var sanırım .resimlerde bir sorun yok -)))

ilker g.

Daimi Üye
Tepki
108
@varol bisiklet

Abi lafı mı olur kendi bisikletim donanım olarak daha iyi olmasına rağmen sizin bisikletinizin duruşuna hasta oldum açıkcası =)Ben bisikletimi sıfır aldığım zaman satılık böyle bir bisiklete rastlamamıştım.Bisiklette deore den sonrası gerçekten lüks benim mantığıma göre.Deore ve xt arasında hiçbir fark göremedim ben.Ancak tartıda çok az farkediyor.Arkadaşlara önerim deore ve üstünü gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.Bisikletten o kadar memnun kalacaksınız ki benim gibi 2 adım yere bile bisikletle gidersiniz =) 200 km uzaktaki arkadaşınıza süpriz yapmak için otobüs değil bisikletle gitmeyi tercih edersiniz =)Bakmayın siz sen deli misin olum diyenlere.Kendinize güveniyor ve hoşlanıyorsanız bisikletle limitlerinizi zorlayın.Arabamı gözümü kırpmadan sattım ben zamanında şimdi bisikletini sat diyen olursa satmam açıkcası.Bisiklet almayı düşünen arkadaşlara bu bisikleti gözüm kapalı öneriyorum.Sorun yaşarsanız ben karşılarım diyorum ve lafımı bitiyorum ;)

Tolga Tunçel

Forum Bağımlısı
Tepki
195
Forumda gördüğüm nadir güzellikte bir bisiklet...Alan şimdiden hayırlı osun. Fiyata gelince tartışılmaz...