Satıldı Satılık Scott Park Ayağı ve diğer aksesuarlar..

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ozan Güner tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Ozan Güner

  Ozan Güner Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  19 Mayıs 2011
  Mesajlar:
  997
  Beğeniler:
  528
  Şehir:
  İstanbul
  Bisiklet:
  Diğer
  Seviye:
  Az kullanılmış( 1 ay kadar) bir kaç aksesuar satılıktır arkadaşlar, aşşağıda hepsinin resimleri ve açıklaması-fiyatı mevcut.

  Arka ışık ;
  Oynar başlıklıdır istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz, flash modu ve sürekli yanan modu vardır tek ledlidir. ve kemeri vardır o şekilde monte edilir. Sıfır ayarındadır, 25 tl ye almıştım 10 tl dir fiyatı.
  [​IMG]
  [​IMG]  Scott 26-28" Park Ayağı ;
  1 aydan fazla kullanılmadı çiziği-kırığı yoktur çok temizdir, sadece her kullanımda olduğu gibi vida edilen kısmında aşşağıdaki resimlerde göreceğiniz ayaklığın bisiklet- in çık yaparken titremesinden dolayı oluşan ufak boya hataları göreceksiniz.
  Park ayağı teleskobiktir yani hem 26 janta hem 28 janta ayarlanabilir.
  Scott bisikleterin kendi bir park ayağı yeri vardır başka park ayakları scott bisikletlere uymaz bu ayaklık scott bisikletlere uyumludur diğer bisikletlere uyumlumu bilemiyorum.Erdoğanlar bisikletten 40 tl ye almıştım 25 tl ye satılıktır.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]


  Zefal Pompa ;
  [​IMG]
  [​IMG]

  Sıfırdan farksızdır,ucundaki aparat ile hem ince sibop iç lastiğe hem araba sibop iç lastiğe hava basabilirsiniz,kullanımı kolaydır.
  Fiyat ; 10 TL.  İstanbul içi elden teslim edilir istanbul dışı için kargo size aittir. Zaten ufak ürünler olduğu için çok bir kargo ücreti ödemeyeceksinizdir.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.