Satıldı Satılık Salcano Ng 020 ve Manitou R7 Absolute

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Mehmet Enes Çakır tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mehmet Enes Çakır

Mehmet Enes Çakır Aktif Üye

Seviye:
    Salcano Ng 020 Scandium

Kadro 1 hafta kullanıldıktan sonra bisikletten sökülmüştür.Kadronun hiç bir çiziği bulunmamaktadır.Kadro furç ile birlikte 1390gr geliyor.Bu arada kadro M bedendir.Yanında Ritchey Furç ile birlikte gönderilecektir.
    Fiyat : 400 TL

Manitou R7 Absolute

Maşa 2010 modeldir.Sıfırdan farksız bir maşardır.1500 gr ağırlığındadır.Kademeli kilitleme özelliği ve Rebaund ayarı bulunmaktadır.
    Fiyat : 600 TL

Arkadaşlar foruma fazla bakma imkanım olmuyor.Telefon ile ulaşırsanız size daha hızlı cevap verebilirim fakat özel mesaj yolu ile ulaşırşanız biraz geç cevap alabilirsiniz.

Cep Tel : 05453958000
    Mehmet Enes Çakır

Not : Kadronun üzerindeki orta göbek gönderilmeyecektir.

İlginizi Çekebilir

upload_2015-11-18_17-9-12.png
Canyon Strava'daki son 30 aktiviteni inceleyip, sınırlarını zorladığın bir aktiviteyi bulup, ödülü 'Canyon Exceed CF SLX' olan bir yarışmaya da dahil ediyor. Strava kullananlar, beklemeye gerek...
Bahadır gürelle karşılaştırma strava power değerleri.png
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
upload_2017-2-6_15-35-17.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.