Satılık Salcano Astro M

Tepki
27
4-5 ay önce aldım. faturası ve garanti belgesi var. Hevesle aldım fakat ufaklık okula başladı ondan fırsat bulupta kullanamıyorum. 525 TL ye almıştım fiyatı sitede hala aynı görünüyor. Maşada ufak bir çizik ve sağ pedalda hasar var fakat sürerken sorun çıkarmıyor. kilit, matara tutucu ve pompa fiyata dahildir. michelin dış lastik vardı fakat arazi lastiği olduğu için asfaltta amelilik yaptırıyordu yerine fotoğrafta gördüğünüz lastiği taktırdım. bisikletçide michelin lastikler hala duruyordur. satması için vermiştim geri alabiliriz. fotoğrafta görünen tur bagajı satılık değildir. yok illa o da olsun derseniz aldığım fiyattan (50 TL) verebilirim.

FİYAT: 400 TL.

http://i1010.hizliresim.com/2010/10/13/3559.jpg

Scudo

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
Bisikletin özelliklerinden bahsedebilir misiniz acaba biraz? Üzerindeki parçalardan mesela..

alp güven

Üye
Tepki
56
hocam kadro boyu nedir?bende balgat tarafındayımda düşünüyorum ürünü ciddi olarak

alp güven

Üye
Tepki
56
@alp güven

birde eski mesajlarınızda göbekten bir ses problemi varmış.çözüldü diyede yazmamışsınız.onun sebebi belli oldumu onarıldımı acaba?

Tepki
27
@alp güven

bir hafta 10 gün devam etti ama kendiliğinden ses kayboldu. ankaraya geldiğimde de birkaç kez bakım yaptırdım. bisikletin pedaldan parça kopması haricinde sorunu yok, kaldırıma sürtünmüştü. o da sürerken sorun yaratmıyor. fiyat 325 ve sondur. özellikleri aşağıdadır. kilidi 30 TL ye, pompa ve matara askısına ise 10 ar liraya almıştım. bisiklet fiyatına dahildir. tur bagajı daha öncede belirttiğim gibi satılık değildir. illa olsun diyenlere aldığım fiyattan (50 TL) veririm.

irtibat telefonum: 5056170971. haftasonu sorun yok ama hafta içi akşamları ulaşabilirsiniz. teşekkürler.

26” MTB
● Shimano STEF-60/RD-M310 (Altus) 24 Vites
● Shimano Aynakol ve Fren Takımı
● Double Butted 6061 Aluminyum Kadro
● SUNTOUR XCT V2 Sertlik Ayarlı Amortisörlü Maşa
● Zoom Ahead TDS-D345 3D Forged Alüminyum Boğaz
● SALCANO X-PRO2 2x12 Özel Örüm Tekerlek Seti
● MICHELIN COUNTRY MUD Lastik (Asfalt yoldu zorladığı için değiştirdim. ama hala eskisi duruyor)
● Kadro Ölçüsü 18”
● Ağırlık 13.0 KG

Tepki
27
ankara dışına gönderemem. almak isteyen bizzat görüp alabilir. sorun yaşamak istemiyorum.

Tepki
27
mehmet arslan arkadaşım özel mesaj gönderemiyorum. son fiyat 325 dir. daha aşağı satamam. ilan günceldir.

Tepki
0
Abıciqim ınsallah ciddi alıcıym , 1 haftaya para toplayıp msj atcam tekrar , satılmaz ınsallah , qorusmek uzere

Tepki
0
Abıciqim ınsallah ciddi alıcıym , 1 haftaya para toplayıp msj atcam tekrar , satılmaz ınsallah , qorusmek uzere

Tepki
0