Satılık RST Blaze RL 2012 Maşa

Kaan Elitok

Aktif Üye
Tepki
16
Bisiklet
Giant
Arkadaslar masami model yükseltmek icin satiyorum,gidondan kilitli, belirli bir sorunu yok, 2.5 ay kadar kullandim,reload da lockout ta düzgün çalışıyor, şaft borusu 20cm , fiyat 100tl

(link)

(link)

Scudo

Kaan Elitok

Aktif Üye
Tepki
16
Bisiklet
Giant
maşanım gidondan kilitlemesini kullanmadığım için sökmek isterken kilidini bozdum, maşa çalışıyor ama kilitlenmiyor basit bir işlem ama yeni maşa aldığım için uğraşmak istemiyorum, bu yüzden ilan 80tl den günceldir

Kaan Elitok

Aktif Üye
Tepki
16
Bisiklet
Giant
maşanım gidondan kilitlemesini kullanmadığım için sökmek isterken kilidini bozdum, maşa çalışıyor ama kilitlenmiyor basit bir işlem ama yeni maşa aldığım için uğraşmak istemiyorum, bu yüzden ilan 80tl den günceldir

Kaan Elitok

Aktif Üye
Tepki
16
Bisiklet
Giant

Kaan Elitok

Aktif Üye
Tepki
16
Bisiklet
Giant
maşanın gidondan kilitlemesini kullanmadığım için sökmek isterken kilidini bozdum, maşa çalışıyor ama kilitlenmiyor basit bir işlem ama yeni maşa aldığım için uğraşmak istemiyorum, bu yüzden ilan 80tl den günceldir

Kaan Elitok

Aktif Üye
Tepki
16
Bisiklet
Giant
maşanın gidondan kilitlemesini kullanmadığım için sökmek isterken kilidini bozdum, maşa çalışıyor ama kilitlenmiyor basit bir işlem ama yeni maşa aldığım için uğraşmak istemiyorum, bu yüzden ilan 80tl den günceldir

Kaan Elitok

Aktif Üye
Tepki
16
Bisiklet
Giant
maşayı 70tl den güncelliyorum, temiz kullanılmış maşadır arkadaşlar kullandığım süre içerisinde bir sorununu gormedim