Satılık Roller Ve heybe

gokhan erdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.194
Roller kayışı iyi durumda çalışmasında bir problem yok ufak tefek lastik izleri var haliyle oluyor fiyat 130tl...

(link)

(link)

(link)

(link)

heybe fiyatı 20 lira sadece bir turda kullandım uzun zamndır boşta duruyor temiz durumda

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

ahmetvemert

Aktif Üye
Tepki
117
Konu sahibinden af dileyerek birşey sormak istiyorum. Defalarca yayınlanması için ilan yolladım ama bir türlü yayınlanmıyor. bunun sebebi ne olabilir. ilgili arkadaşlar yardımcı olurlarsa memnun olurum.

gokhan erdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.194
@ahmetvemert

ahmet bey benim ilanımda yayınlanmadı sağolsun bülent bey yardımcı oldu sorun benden kaynaklanıyormus fotografları büyük yüklemişim eğer sizde sorarsanız bakın konu başlıkların yanında medaratörlerin isimleri yazar ;

Sinto, Doruk Atay, Önder Özdoğan, Bülent ÖZER, Haşim Okyay bu kişiler yardımcı olacaktır size onlara özel mesaj atarsanız forum çok kalabalık onlarda hangi birine yetişsin onlarda haklı....

yada fotoğrafları küçük yüklemeyi deneyin...

ahmetvemert

Aktif Üye
Tepki
117
gökhan bey teşekkürler, boyutlarını değiştirip tekrar deneyeceğim ;)

Yener ER

Forum Bağımlısı
Tepki
805
Bisiklet
Specialized
@gokhan erdogan
Heybeniz icin olan ilan guncel ise satin almak istiyorum....

Kargo dahil olarak fiyat vermeniz mumkun mu?

Tesekkurler

Umt.brgz.

Üye
Tepki
108
Rollerı Yakından görme şansım oldu sıfır ayarında Diyebilirim alana şimdiden hayırlı olsun.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Ankara'ya yakın olsa düşünebilirdim Roller'ı..

Tepki
3
Nbr gökhan banada heybe lazımdı kaçırmışız elbet bi heybe alıcam kendime. Forumda heybeler çerez gibi gidiyo :)

gokhan erdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.194
@Güven Kıray

Güven :) sen 5 incisin heybeyi isteyen amma taliplisi çıktı şaşırdım valla :D ama istanbuldan birine sattım daha ilk gün güven yaw yunana çıkarsın o kdar alamadınmı oralardan :)

bu arada roller markası tacx tı ama orduda bir arkadaşa bu sabah yolladım ürünler satılmıştır konu kilitlene bilir....