satılık rock shock duke100 mm

sutozu

Aktif Üye
Tepki
93
arkadaşlar bıranş degişikliği yaptığım için elimdeki duke maşayı 280 ylt karşılıgında satıyorum ilgilenenlerin haberine

http://img300.imageshack.us/img300/9753/picture0981hr9gjip7.jpg

Scudo

CROSSCU31

Daimi Üye
Tepki
31
bunları mtb yedek parça satış bölümüne açman gerekir buraya değil

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
biraz maşa hakkında bilgi verebilirmisiniz. kaç senelik ,sorunu varmı vs vs teşekkürler

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
maşanın detaylı fotoğrafları yok mudur? kaç senelik? teşekkürler..

sutozu

Aktif Üye
Tepki
93
maşayı 2006 nın başında 0 olarak aldım
herhangi bi sorunu yok

Emre Ede

Forum Demirbaşı
Tepki
207
Ben kefilim maşada hiçbi sorun olmadığını garanti ediyorum ;)

jamssea

Daimi Üye
Tepki
205
Merhabalar!Branş değiştirecek kadar bilgili olduğunuza göre sanıyorum benim basit soruma da cevap verebilirsiniz düşüncesindeyim;ben 95 kiloyum.Şu anda Suntour D-RL kullanıyorum ve de hiç memnun değilim.Zaten bana da uygun değilmiş.Bisikletim Sedona 761.Deore hidrolik disk fren seti kullanıyorum.Bunun için duke ilgili bilgi verdikten sonra bunun benim kiloma uygun olup olmadığımı söyleyebilir misiniz?Belki soru biraz amatörce ama eğer cevap verebilirseniz havale değil gelip Eskişehir'den alabilirim.İlginize şimdiden teşekkürler.Saygılarımla.(Not:Birde fiyatta bir şeyler yapabilir misiniz?)

sutozu

Aktif Üye
Tepki
93
@jamssea

öncelikle şunu söyleyim bisikletin fabrikasyon olduğu için bazı parca seçimlerinde firmalar kullandıkları malzemelerin seçiminde bisiklet sıtandartı olan 70 kğ ve 1.80 cm kilo ve boyu alıyorlar buda minumum malzeme seçimini kullanıyolar ve senin bisikletinin üzerinde bulunan maşada minumum seviyesinde şayet o maşayı kullandığın süreç içinde arazide harttrail veya cross yaptığın zaman tahminim kısa bi sürede maşada problem yaşayabilirsin bu bi arkadaşımın başına geldi iyi bi durum deil. kullandığım maşadan bahsedeyim biraz 2006 başında biskletimi toplarken 0 olarak kutusunu ben açtım model 2005 yılına ait xc için gayet iyi bi maşa 100 mm lik olmasının çok avantajlarını yaşadım. ufak tefek bikaç çizigi var onun haricinde maşada herhangi bi sorun yok. konuyu açarkende söylediğim gibi bıranş değiştirmeyi düşünüyorum satma amacım sadece bu fiyat konusunda pek bişey yapamıyacağım çünki fiyatı gayet ucuz

B

BrTn

Misafir
@sutozu

Bilginiz olsun Sıfır düke race 100mm lük taksitli ssatış fiyatı 190eu Peşin alırsanız 170eu gibi bir fiyata alıyorsunuz buda 300ytl ye tekabul ediyor...

jamssea

Daimi Üye
Tepki
205
@BrTn

Teşekkürler.Bu bahsettiğiniz fiyata bu ürünü nereden temin edebilirim?Adresini ya da telefon numarasını yazabilir misiniz?Özelden mesaj atabilirseniz çok sevinirim.Şimdiden ilginize teşekkürler!

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@BrTn

arkadaşım bir zahmet bildiğin yeri söyle yada özelden at bekliyorum ona göre