Satılık Psylo...

Caner Bozkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
199
Arkadaşlar bu gördüğünüz maşa sağ bacak işaretli olan yerden çatlaktır ve yedek parça amaçlı ilgilenenler varsa fiyatı """150 YTL""" dir

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Catlagı nasıl yaptın. Atlayarak Psylo dagıtman zor ancak 3-4 metre belki catlatır.. Yoksa carptınmı nedenini ogrenirsem belki alabilirim ondan. cunku masa arıyorum bende.

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
467
Bisiklet
Scott
nasıl çatlattığını ben de merak ettim

Caner Bozkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
199
arkadaşlar maşayı 30-35 km hızları arasında giderken biraz daha hızlı süreyim diye ayaga kalktım ve ayakkabımın kaymasından dolayı kadro üstüne düştüm toparlayayım derken yolun kenarında bulunan su kanalına (şehir içinde bulunan su kanallarından) girdim veee kaldırıma çarptım kaldırımda biraz sürüklendim (burnumu filan çarpıp çatlattım)ve orda maşada çatladı kaynak tutmadıgından dolayı macun yapıldı sonra airbrush ama işe yaramadı yag kondugu zaman çatlaktan kaçıyo yenisini bulamadıgımdan dolayı satıyorum.Başka sorunu bulunmuyor.

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
@canifirthart

Geçmiş olsun, büyük kaza atlatmışsın.

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
alu kaynağı tutmuyormu? bacakların madeni nedir.geçmiş olsun bu arada

Caner Bozkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
199
sagolun arkadaşlar allahtan fazla bişey kalmadı biraz iz kaldı bacaklar magnezyum oldugundan kaynak tutmadı

heng

Forum Demirbaşı
Tepki
296
kardeş geçmiş olsun 2 hafta önce de bi taksiye arkadan girmiştim.Allahtan tamponun sağ tarafına çarpıp yere uçtum...allaha şükür ben de bisiklette hiç bi sorun yok...(Sadece arabada tampon , sol stop , anten )

Dikkatli olmak gerekir bu konularda...her ne kadar da biz dikkatli olsak da taşıt sürücüleri olmayabiliyo.Veya tam tersi de olabiliyo...

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
gecmiş olsun arkadaşım ucuz atlatmışın

Caner Bozkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
199
arkadaşlar yedek parça ihtiyacı olan yok mu yaaa
hala güncelligini korumaktadır

BadBoy

Aktif Üye
Tepki
12
amort zor satılır(bu fiyata ve bu durumda)...

BadBoy

Aktif Üye
Tepki
12
@canifirthart

valla,bunu sacma fıyat oldugundan soylemedım)
su acıdan soyledim-eger birilerin parca ihtiyacı olsaydı,belki..ama biliyorsun..genelde amortlar garantilidir..ve bi sey oldugu zmn tamir ediliyo..

*ama bana sorarsan,max 100 ytl..

r_scribble

Aktif Üye
Tepki
30
Bu maşanın bu şekilde kullanılması nasıl bir risk oluşturur ? (Kastım şehir içinde yumuşak sürüşlerdir) Çalışmasında herhangi bir sorun var mı yada sorun çıkabilir mi ?

Caner Bozkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
199
@r_scribble

arkadaşım maşaya bakıldıgında çalışmasında hiç bir sorun yok hatta bazı maşalardan bile iyi çalışıyor ama çatlaktan yag kaçırdıgı için (şu anda içinde yag yok) kitleme özelligi çalışmıyor ama yag konsa çalışır ben şehir içinde sürüşlerde bi sorun oluştururmu bilmem ben bu haliyle nerdeyse 10 aydan beri kullanmaktayım

Caner Bozkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
199
@BadBoy

arkadaşım ben bu maşayı getirenle kendim konuştum ve bana bu maşanın fabrikası amerikadan taiwan'a taşındıgından üretim yok ve buna uygun dış giydirme bacaklardan bulunmamaktadır.bana göre garantiler satılana kadar

*söyledigin fiyat içinde teşekkürler.