Satıldı Satilik : Polar Cs200

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Yılmaz Uyar tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yılmaz Uyar

Yılmaz Uyar Bisikletkolik

Seviye:
    Çok az kullanılmış, sıfır ayarda POLAR CS200 modeli, monitör, hız sensörü ve manyetik aparat (2 adet/yedekli), nabız ölçümü için wearlink gögüs bandı, bisiklet gidon montaj aparatı + 2 adet Maxwell marka yedek pil (gögüs bandı ve monitor için) ve kullanım klavuzu.

PTT kargo masrafı bize aittir.

Fiyat: 180 TL

Detaylı bilgiler Linki(Türkçe): Polar CS200 Tüm Özellikler Bilgisi
    Açılan web sayfasından; üst bölümdeki Tüm Özellikler linkine tıklayınız. Ürün hakkında detaylı bilgileri Türkçe olarak inceleyebilirsiniz.

Temsili Resim:

İlginizi Çekebilir

50tlg0R.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
rub-down.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
upload_2016-5-10_15-11-39.png
İki hafta önce yol grubuyla buluştuğumda benim yaşlarda Serdar adlı bir arkadaşın bir iki ay önce koroner bypass ameliyatı olduğunu öğrendim. Doktorunun tavsiyesi üzerine sahilde çok düşük tempo...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.