İptal Edildi Satılık Pentax DA 18-250mm f/3.5-6.3 ED AL IF Lens 500 TL

Konu, 'Bisikletle İlgili Diğer İkinci El Ürünler' kısmında devilhere tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. devilhere

devilhere Kıdemli Üye

Seviye:
    Satılık Pentax DA 18-250mm f/3.5-6.3 ED AL IF Lens

Görüntüdeki lens Satılık Pentax DA 18-250mm f/3.5-6.3 ED AL IF Lens satılıktır.Fiyatı indirdim son fiyat 500 Liradır.BU FİYATA HİÇBİRYERDE BULAMAZSINIZ!
    Japon malıdır.Lenste ufak toz zerrecikleri vardır.Bu toz zerrecikleri çok zor belli olmaktadır.Ancak Fotoğrafa hiçbir etkisi yoktur.Dürüstlük adına söylüyorum!!!Garantisini veririm!!;İsteyene lensle çekilmiş fotoğraflar gönderebilirim.Başka bir lens aldığım için satıyorum.Son olarak özelden mesaj yazarsanız sewinirim.teşekkürler.

2. Lostman

Lostman Kıdemli Üye

Seviye:
    hayırlı satışlar...

3. nükleer kedi

nükleer kedi Forum Bağımlısı

Seviye:
    Çok iyi bir fiyat. Hayırlı satışlar...

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-14_11-49-50.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
Biker-and-sports-drink-1024x671.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
0001.jpg
İstanbul Avrupa yakasında yol bisikletinizle antrenman yapıyorsanız alternatifiniz maalesef çok fazla değil. Şehrin kalabalık yapısı,araç popülasyonu,trafikte bisikletliye duyulmayan saygı...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.