Satıldı Satilik Orca Wetsuit

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Eren Celik tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Eren Celik

Eren Celik Kıdemli Üye

Seviye:
    ARKADASLAR ORCA PREDATOR2 WETSUITIMI SATIYORUM, SADECE BACAK KISMINDA COK KUCUK BİR YIRTIGI VAR ONUDA FOTOGRAFTADA GOREBILIRSINIZ, OLCUSU SIZE 6 DIR. SIZE UYGUN OLUP OLMADIGINI ASSAGIDA KI LINKE TIKLAYARAK OGRENEBILIRSINIZ, YALNIZ BU LINKDE KI OLCULER LBS VE INCH OLARAK VERILMIS. FIYATI 250 TL DIR, KARGO DAHIL.

http://www.orca.com/uploads/images/editor/Wetsuit_Size Chart.pdf

FOTOLARI EKLEYEMEDIM, ILGILENEN ARKADASLARA MAIL OLARAK ATABILIRIM FOTOLARI YADA NASIL EKLEYECEGIM KONUSUNDA BI ARKADAS YARDIM EDEBILIRSE BURAYADA EKLEYEBILIRIM.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-6-14_16-59-6.png
Soru böyle: "yokuşta daha iyi çıkmak için tek çözüm yokuş antrenmanı mı?" ve benim yaşayarak öğrendiğim bir cevabı var. Yıllardır beni tanıyanlar bilirler "yokuş özürlü" birisiyim. Bunda nispeten...
upload_2016-11-16_14-23-36.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
3.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.