Satıldı Satılık Geotech

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Adem Gül tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    Evet arkadaşlar birçoğunuz şaşıracak çünkü siftah yapamadan daha dün aldığım bisikletimi satışa koyduğum için :D Fakat yanlış kategoride bisiklet almışım , Şehir bisikleti yani citybike benim kullanımıma en uygun bisiklet. BU yuzden mtb bisikletimi daha selesine oturamadan satıyorum :D Şu anda güncel fiyatı 699 tl olan sıfır bisikletimi 670 tl den satıyorum. Değerinde citybike şehir bisikletleri ile takas olur. Takasta bisikletlerinizin 2.el değeri göze alınacaktır, sıfır değerlerini yazmayın lütfen :) Pazarlık sadece ihtiyaç sahibi arkadaşlar veya istanbul içi oturan arkadaşlar için geçerlidir. İhtiyaç sahibi arkadaşlara ekstra indirim yapılacaktır ( özellikle belirtiyorum gerçek ihtiyaç sahipleri olursa memnun olurum ) Şimdiden hayırlı uğurlu olsun .. Saygılar..

İlginizi Çekebilir

Biker-and-sports-drink-1024x671.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
PicsArt_09-19-07.46.46.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.