Satılık Geotech RACE; Duke Race, XTR, XT parçalar

yasin

Daimi Üye
Tepki
37
Geçen sene titizlikle topladığım Geotech Race bisikleti nakit ihtiyacı yüzünden satıyorum. Bisiklet toplanıldığından bu yana en fazla 100km kadar, asfaltta kullanıldı(1-2 kez odtu arazisinde gezinti için kullandım). Parçalarının çoğu ufak çizikler dışında sıfıra yakın özellikte. Resimlerde görüleceği üzere maşada, aynakolda ve arka aktarıcıdaki küçük kozmetik hatalar dışında bisikletin herhangi bir sorunu yok.
Özellik olarak bakıldığında, performans/fiyat oranının çok iyi olduğunu düşünüyorum. Ağırlığı 11kg civarında. Tam gramajını en kısa zamanda bildirmeye çalışırım. Bazı(düşük maliyetli) parçaların değişmesiyle bir hayli ağırlık tasarrufu yapılabilir. Örnek olarak, sadece iç lastiklerini hafifleriyle değiştirerek 250gr civarında hafifletilebilir.

17.5inç Geotech race kadro üzerindeki donanımı şöyle:
-RS Duke Race amortisör
-XTR dual control kollar, XTR arka aktarıcı, XTR ön, arka ve orta göbekler
-SRAM PG990 ruble, pc59zincir
-XT aynakol, XT v-frenler, LX ön aktarıcı
-Rigida jantlar(Fransız üretimi, modelini bilmiyorum), DT Competition teller
-Controltech ultralight al gidon, Zoom boğaz, Uno barend, Velo Carbon sele

Not: Bisiklet, bir çift Maxxis Hookworm lastik ve resimde görülen platform pedallarla verilecektir. Fiyat: 1600ytl.

(link)

(link)

(link) (link)

(link)

(link)

Scudo

yasin

Daimi Üye
Tepki
37
@athletic

Yanlış oldu özür dilerim. Bir çift Maxxis WormDrive 1.90 lastikle.

yasin

Daimi Üye
Tepki
37
@Condor

@mustea7

arkadaşlar şu an için parça parça satmayı düşünmüyorum. ancak birçok parçaya talip çıkarsa olabilir.

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
hayırlı satışlar

yasin

Daimi Üye
Tepki
37
ilan günceldir. aynı fiyat seviyelerinde, görüntüsü daha güzel olan bisikletlere göre çok daha performanslı ve dayanıklı bir bisiklet olduğunu hatırlatırım.

yasin

Daimi Üye
Tepki
37
1 hafta süreyle bisikletin fiyatı 1450 ytl:eek: . Bu fiyata bu bisikleti alan kar eder

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Bu fiyat performans oranı bakımından çok iyi bir bisiklet. Bu fiyata bu özellikte bisiklet zor bulunur.

yasin

Daimi Üye
Tepki
37
13.05.08 tarihine kadar fiyat pazarlığa açıktır. İyi bir bisiklet arıyorum diyen yokmu yau

yasin

Daimi Üye
Tepki
37
bisikletin satışı devam etmektedir. ---İki gün için bisikletin fiyatı 1250ytl!!--. Düşünenler artık bu fırsatı kaçırmayın