Satıldı Satılık Geotech Mtb!!!

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Adem Gül tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    4 gün oldu alalı!! Geotech neon bisikletimi satıyorum.Evet arkadaşlar birçoğunuz şaşıracak çünkü bisiklete daha siftah yapamadan buraya koydum ilan olarak fakat araştırmadan asfaltta kullanacağım halde mtb bisiklet aldım :rolleyes: ( içinizden geçenleri az çok tahmin edebiliyorum ama kızmayın bana lütfen bana kısmet değilmiş :D ) Mtb arayan ve bu bisikleti alıp ilk siftahı yapmak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilir. Citybike ile takas düşünülebilir. Deltada 749 dan 699 a düşen bisikletimi ben 670 e satıyorum :) Ama dediğim gibi temiz ve sağlam citybike yani şehir bisikletleri ile takas düşünülür. Bisikletim 13 Kg dır. Çok hafiftir. Not: Takasta bisikletinizin sıfır değeri eğer bisikletiniz 2. el ise dikkate alınmayacaktır. 2.el değeri 700 tl nın altında olan bisikletlerden uste fark alınacaktır. Trek fx serileri ilk tercihimdir.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-25_19-39-23.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
3187249_orig.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
6.png
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.