Satılık Fat Man Lastik!!!

Erhan Doğaner

Forum Bağımlısı
Tepki
63
Selamlar. Ben ocak ayının ortasında bir Corratec Expert bisiklet aldım. Faturası da var, isteyene gösterebilirim. üzerindeki lastikler benim için çok kalın ve ben bir XC ci olduğumdan benim için gerekli birşey değil üstelik araziyide sevmiyorum... Sevmek diil toprak yollardan gitmekten nefret ediyorum:) bu yüzden satıp yeni lastikler almayı istiyorum. Orjinal iç lastiğinide içinde veriyorum. lastiklerde en ufak bir darbe yırtılma gibi bir sorun aklınıza kesinlikle ama kesinlikle gelmesin. lastikler gıcır gıcır bütün dişlileri aynen duruyor zaten bisikleti kaydıran biri değilim. sadece arka lastikteki dişlerde çok hafif bir boy kısalması var, zaten buda olmazsa olmaz:) onuda açıkça söylüyorum;)

İki adet 2.30 luk Fat Man+Orjinal patlamaya karşı hafif iç lastik=100 YTL'dir.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
sadece dış lastikleri satıyor musunuz?,satıyorsanız fiyatı nedir?

Erhan Doğaner

Forum Bağımlısı
Tepki
63
sadece dış lastikleri satmak istemiyorum çünkü ben artık o lastikleri de kullanmayacağım. Ben XC dış iç lastik alıcam zaten orjinal iç lastiğidir. patlamamaya karşı diye biliyorum. Yurt dışından gelirken üzerinde olan iç lastiktir. Hem dış hemde iç lstiğin sağlamlıkları süper!!! kolay kolay diil patlatmanız çok ama çok zor. neredeyse bir iç bir dış fiyatına ben takım veriyorum üstelik sattığım lastiklerde gıcır gıcır yepyeni...

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
expertin üstündeki içlastik standart taiwan malı ince sibob iç lastiktir, bugun patladıktan sonra değiştirirken daha da bi yakından inceledim;)bilginize..

Erhan Doğaner

Forum Bağımlısı
Tepki
63
hadi yaa:) peki ne kadar zamanda patlatmayı başarabildin ince sibop taiwan lastikleri, onu da bilgilerimize sunsan tam süper olucak;)

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
şöyle sunıyım bilgilerine üstünde zırh (şerit halinde ) olan silme olmasına rağmen doğru açıyla gelebilmeyi başarabilmiş bi diken sayesinde patlattık Hatta bugun ada turuna geç kaldık sayesinde sağ olsunn...

ama şunu belirtiyim expertin lastiklerinin geç patladığı bi gerçek ama bunun sebebi zannımca fatmanların çok yüksek diş yapısına sahip olmasıı iyi satışlar dilerimm

Erhan Doğaner

Forum Bağımlısı
Tepki
63
aslında şurdan şu tez de çıkarılabilir eğer bir gün herhangi bir sebepten lastik patlarsa takacağınız herhangi bir iç lastikte aynı verimliliği alabilirsiniz:D bende herşeyi lehime çevirdim yahu:D:D:D tüccar zihniyetine dündük:D

arkadaşlar şaka bir yana lastiklerimin dayanıklılığına ve performansına güvenin. ben ne toprakta biniyorum nede patikada o yüzden benim için extra bir fayda sağlamıyorlar. satma nedenim de kesinlikle bu. bikaç kez klüple tura katıldım ne zaman toprağa patikaya girseler ben usanmış ve bıkmış şekilde ayrılıyorum turdan çünkü ben dağların toprakların adamı değilim. ben norman mahalle, deniz kenarı turunun adamıyım ve çamurada garezim var:) dolayısıyla bu amaç için alacak olan arkadaş alıp tepe tepe kullanacak. gıcır gıcır duruyor evde. iyi günler...

Erhan Doğaner

Forum Bağımlısı
Tepki
63
ilan günceldir. lastiklerin 2.30 luk olup kullanmaya başlayalı 2 ay ve dolayısıyla yepyeni olduklarını dişlerinde bir sorun eksilme olmadığını hatırlatırım. zaten ders yoğunluğundan bisiklete bile binemiyorum bu aralar...

Erhan Doğaner

Forum Bağımlısı
Tepki
63
lastik satışı iptal edilmiştir. çok ucuza verdiğim halde alan olmadı, dursun evin bir köşesinde; zararı yok.
iyi satışlar...